Google Pixel Watch LTE
Відео 32Фото 20 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Google 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Google.
Купити Google Pixel Watch LTE
Google Pixel Watch - Smartwatch z systemem Android z śledzeniem i analizą | 821 zł |
Google Pixel Watch LTE - Polished Silver with Charcoal Band | 2 099 zł |
Smartwatch Pixel Watch LTE Czarny (GA04300-DE) | 2 099 zł |
Google Pixel Watch Lte Smartwatch Czarny | 2 253 zł |
Google Pixel Watch LTE - Matte Black with Obsidian Band | 2 099 zł |
Google дебютує на ринку електроніки, що носиться
Після того як у 2021 році Google викупила виробника фітнес-браслетів Fitbit, випуск першого смарт-гаджета, що носиться, з логотипом Google був лише питанням часу. І ось під кінець 2022 року корпорація добра нарешті показала свій перший розумний годинник Pixel Watch з круглим AMOLED дисплеєм, компактним і мінімалістичним корпусом (діаметр 41 мм, вага 36 г), опціональним LTE-модулем і великим вибором ремінців. Годинник вийшов далеко не найдешевшим, проте його функціональні можливості виглядають досить цікаво навіть на тлі годинника від Apple, Samsung і Garmin.
Компактний та мінімалістичний годинник із сучасним набором датчиків
Корпус годинника виконаний з нержавіючої сталі, дисплей покритий склом Corning Gorilla Glass 5 і має водонепроникність до 5 ATM. За словами представників Google, час автономної роботи годинника сильно залежить від сценаріїв використання, але чудес чекати не варто. У середньому обіцяють до 24 годин роботи при використанні спортивних функцій, прослуховуванні музики, використання GPS-навагації і т.д. Зарядний пристрій може за 30 хвилин заповнити 50% заряду. Щодо датчиків годинник оснащений компасом, вбудованим GPS, висотоміром і акселерометром і гіроскопом.
Фірмові сервіси Google + спортивна платформа Fitbit
Розумний годинник Google працює на Wear OS з кастомним інтерфейсом, який абсолютно не схожий на інтерфейс Wear OS у годиннику Samsung. У прошивку вплетений віртуальний гаманець Google Wallet, карти Google Maps, повідомлення та календар Gmail, плеєр YouTube Music, голосовий помічник та інші фірмові сервіси Google. Завдяки LTE-модулю, підтримці e-SIM та вбудованому мікрофону з динаміками Pixel Wath можна використовувати замість смартфона голосові дзвінки. Для зовнішньої комунікації годинник оснащений модулем Bluetooth 5.0 та NFC-чіпом для безконтактних платежів. Щодо здоров'я та спорту, то ці функції працюють на базі платформи Fitbit. Годинник вміє відстежувати рівень сну, заміряти кисень у крові, заміряти пульс та ЕКГ, а також відстежувати рівень стресу та вести жіночий календар.
Модификації Google Pixel Watch
Ціни на Google Pixel Watch |
---|---|---|---|---|
Google Pixel Watch | від 814 zł | 20 пропозицій | ||
Google Pixel Watch LTE | від 821 zł | 6 пропозицій |