Смартгодинник
Huawei Watch GT 4 41mm (55020BJA)
Відео 14Фото 17 |
Huawei Watch GT 4 41mm
41mm46mm
2023 рікNFCможливість говоритиплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.32 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Оновлені алгоритми відстеження сну TruSleep 3.0. Відстеження потенційних ризиків фібриляції передсердь. Технологія TruSeen 5.5+ для точніших вимірювань показників здоров'я.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GT 4 41mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch GT 4 41mm
Усі ціни 47 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI Watch GT 4 41 mm Smartwatch Do 7 dni pracy na baterii Kompatybilny | 1 115 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elegant Złoty | 1 299 zł |
Huawei Watch GT4 41mm - Milanese Gold | 1 399 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 41 mm Classic Color Edition | 1 099 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 4 41mm Elite ZEG-SMW-HUA-118 | 1 599 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch GT 4
Ціни на Huawei Watch GT 4 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 4 41mm | від 1 029 zł | 47 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 4 46mm | від 987 zł | 74 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →