Huawei Watch GT 3 42mm
Відео 38Фото 12 |
Стильні і багатофункціональні Розумні годинник з класичним круглим дизайном, хорошою автономністю і великою кількістю вбудованих датчиків для відстеження активності і стану здоров'я користувача. Модель представлена на ринку в 2022 році популярним китайським виробником Huawei і позиціонується в середній ціновий сегмент. Годинник оснащений якісним 1,32-дюймовим дисплеєм з AMOLED матрицею і прекрасним дозволом 466x466, що забезпечує хорошу деталізацію.
Пристрій виглядає стильно і привабливо, і при цьому загальна вага не перевищує всього 35 г (без ремінця). Після сполучення зі смартфоном користувача (використовується бездротовий Інтерфейс Bluetooth v 5.1) на девайс будуть виводитися повідомлення про нові повідомлення, Вхідні дзвінки, події будильника та інша інформація. При цьому в корпусі самого годинника передбачений вбудований мікрофон і динамік, завдяки чому відповісти на дзвінки можна безпосередньо з них, що особливо зручно при використанні бездротових навушників.
Управляти годинником можна як за допомогою сенсорного екрану, так і за допомогою двох фізичних кнопок. Виробником передбачений набір з 100 силових режимів для відстеження тренувань і занять спортом. При цьому система може формувати індивідуальні інструкції для тренувань з бігу, відстежуючи результати попередніх занять, і коштувати унікальний біговій графік з рекомендаціями. Також девайс може моніторити пульс, рівень кисню в крові, температуру шкіри, рівень стресу, відстежувати фази сну і пр.вбудована акумуляторна батарея на 292 маг забезпечує годинах до 7 днів роботи в звичайному режимі використання і 4 дні роботи при в активному.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei Watch GT 3 42mm
Усі ціни 37 →HUAWEI Smartwatch Watch GT 3 42 mm długi czas pracy baterii monitorowanie | 896 zł |
HUAWEI SmartWatch HUAWEI Watch GT3 Elegant 42mm Złoty | 899 zł |
Huawei Watch GT 3 42mm Elegant - Light Gold | 1 099 zł |
HUAWEI WATCH GT 3 (42mm) Active - Biały | 799 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 3 42mm Active ZEG-SMW-HUA-062 | 899 zł |
Модификації Huawei Watch GT 3
Ціни на Huawei Watch GT 3 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 42mm | від 799 zł | 41 пропозиція | ||
Huawei Watch GT 3 46mm | від 677 zł | 33 пропозиції |