Huawei Watch 4 Pro
Відео 14Фото 14 |
Один із флагманських смарт-годин виробництва Huawei 2023 року випуску — це аксесуар з великим круглим циферблатом (діаметр 47.6 мм), преміальними матеріалами виготовлення та підтримкою e-SIM. Остання особливість дає можливість підключатися до мобільного інтернету 4G плюс завдяки динаміку і мікрофону тут можна здійснювати телефонні дзвінки. Корпус моделі виконаний з титану аерокосмічного класу TC4, а сенсорний дисплей захищає стійке до подряпин сапфірове скло.
Розумний годинник Huawei Watch 4 Pro підтримує багатий набір вимірювань, де крім звичного визначення пульсу, пройдений кроків або рівня стресу є сатурація, виконання кардіограми, замір температури тіла і навіть функція визначення падіння користувача. Девайс також може похвалитися розширеним набором датчиків, де серед іншого є NFC, барометр та альтиметр, компас та висококласний GPS-модуль з можливістю бачення по треку та підтримкою топографічних карт. Окремо варто сказати про наявність режиму плавання. Працює модель під управлінням фірмової операційної системи HarmonyOS, взаємодія з якою полегшує 1.5-дюймовий AMOLED-екран. За автономність відповідає літій-іонний акумулятор на 780 мАгод, який забезпечить 5 діб без підзарядки у звичайних сценаріях експлуатації (а також до 21 дня в економ-режимі).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei Watch 4 Pro
Усі ціни 49 →HUAWEI Watch 4 Pro Elite Smartwatch Sferyczne szkło szafirowe asystent zdr | 2 378 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Classic LTE Brązowy Brązowo-srebrny | 2 199 zł |
HUAWEI WATCH 4 Pro Classic - Tytanowy | 2 199 zł |
Smartwatch Huawei Watch 4 Pro Classic ZEG-SMW-HUA-109 | 2 199 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Classic Brązowy | 2 199 zł |