Huawei Watch 4 Pro
Wideo 14Zdjęcia 14 |
Jeden z flagowych smartwatchy wyprodukowanych przez Huawei w 2023 roku. To poręczne akcesorium z dużą okrągłą tarczą (średnica 47,6 mm), najwyższej jakości materiałami i obsługą e-SIM. Ta ostatnia funkcja umożliwia połączenie z mobilnym Internetem 4G, a dzięki głośnikowi i mikrofonowi umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Obudowa modelu wykonana jest z tytanu TC4 klasy lotniczej, a ekran dotykowy chroniony jest odpornym na zarysowania szkiełkiem szafirowym.
Smartwatch Huawei Watch 4 Pro obsługuje bogaty zestaw pomiarów, gdzie oprócz zwykłego określenia tętna, wykonanych kroków czy poziomu stresu, jest też saturacja, wydajność kardiogramu, pomiar temperatury ciała, a nawet funkcja wykrywania upadku użytkownika . Urządzenie może pochwalić się także rozbudowanym zestawem czujników, w skład którego wchodzi m.in. NFC, barometr i wysokościomierz, kompas oraz wysokiej jakości moduł GPS z funkcją śledzenia tras i obsługą map topograficznych. Osobno warto wspomnieć o obecności trybu pływania. Model pracuje pod autorskim systemem operacyjnym HarmonyOS, z którym interakcję ułatwia 1,5-calowy ekran AMOLED. Za autonomiczność odpowiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 780 mAh, który zapewni 5 dni bez ładowania w normalnych scenariuszach pracy (a także do 21 dni w trybie ekonomicznym).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Kup Huawei Watch 4 Pro
Wszystkie ceny 49 →HUAWEI Watch 4 Pro Elite Smartwatch Sferyczne szkło szafirowe asystent zdr | 2 378 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Classic LTE Brązowy Brązowo-srebrny | 2 199 zł |
HUAWEI WATCH 4 Pro Classic - Tytanowy | 2 199 zł |
Smartwatch Huawei Watch 4 Pro Classic ZEG-SMW-HUA-109 | 2 199 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Classic Brązowy | 2 199 zł |