Smartwatch
Huawei Watch GT 4 41mm (55020BJA)
Wideo 14Zdjęcia 17 |
Huawei Watch GT 4 41mm
41mm46mm
2023 rokNFCmożliwość prowadzenia rozmówodtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyGPSBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowesmukły
Wyświetlacz:1.32 ", 466x466 px, AMOLED
Obudowa:stal, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:GPS, wysokościomierz, kompas
Możliwość wykonywania połączeń Bluetooth.
Zaktualizowane algorytmy śledzenia snu TruSleep 3.0. Monitorowanie potencjalnego ryzyka migotania przedsionków. Technologia TruSeen 5.5+ zapewniająca dokładniejsze pomiary stanu zdrowia.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch GT 4 41mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei Watch GT 4 41mm
Wszystkie ceny 47 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Watch GT 4 41 mm Smartwatch Do 7 dni pracy na baterii Kompatybilny | 1 115 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elegant Złoty | 1 299 zł |
Huawei Watch GT4 41mm - Milanese Gold | 1 399 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 41 mm Classic Color Edition | 1 099 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 4 41mm Elite ZEG-SMW-HUA-118 | 1 599 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Huawei Watch GT 4
Ceny na Huawei Watch GT 4 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 4 41mm | od 1 029 zł | 47 oferty | ||
Huawei Watch GT 4 46mm | od 987 zł | 74 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →