Smartwatch
Huawei Watch GT 4 46mm (55020BGS)
Wideo 14Zdjęcia 18 | od 987 do 1 802 zł Smartwatche marki Huawei zadebiutowały w sprzedaży jesienią 2023 roku i pozycjonowane są jako stylowy dodatek na nadgarstek. Reprezentują zaawansowany segment cenowy, powyżej którego oceniane są jedynie flagowe rozwiązania. Jest głośnik i mikrofon, który pozwala na wykonywanie połączeń Bluetooth. Zapowiedziano także zastosowanie zaktualizowanych algorytmów pomiaru wskaźników stanu zdrowia (TruSeen 5.5+) i monitorowania snu (TruSleep 3.0): wszystko to ma na celu zwiększenie dokładności danych dostarczanych użytkownikowi. Inteligentny zegarek Huawei Watch GT 4 46 mm ma 1,43-calowy ekran AMOLED z wbudowanym czujnikiem światła, obudowę ze stali nierdzewnej i może być wyposażony w paski wykonane z różnych materiałów, w tym skóry, metalu, tkaniny i gumy. Wśród różnorodnych czujników znajduje się...chip NFC i dwuzakresowy moduł GPS, barometr i wysokościomierz. Modelka potrafi mierzyć puls i nasycenie krwi tlenem, temperaturę skóry, a także określa podejmowane kroki, prowadzi kobiecy kalendarz i ocenia aktualny poziom stresu. Gadżet działa pod autorskim systemem operacyjnym HarmonyOS, który posiada m.in. odtwarzacz muzyki. Bateria litowo-polimerowa o pojemności 524 mAh jest zasilana poprzez ładowanie bezprzewodowe i zapewnia średnio od 4 do 8 dni pracy na baterii. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
41mm46mm | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Watch GT 4 46 mm Smartwatch Do 14 dni pracy na baterii Kompatybilny[Do 2 tygodni żywotności baterii] Możesz cieszyć się 8-dniową żywotnością baterii przy typowym użytkowaniu i do 14-... więcejdniową żywotnością baterii w szczególnych warunkach.
[Dwupasmowe pozycjonowanie GNSS dla pięciu systemów] Inteligentny układ anten satelitarnych zwiększa dokładność sygnałów GNSS zegarka HUAWEI WATCH GT 4 46 mm o 30%, dzięki czemu możesz utrzymać się na właściwej drodze w alejach, parkach i budynkach mieszkalnych. A dzięki inteligentnemu algorytmowi pozycjonowania Fusion zegarek staje się coraz dokładniejszy, im więcej razy biegasz.
[Zarządzanie kaloriami oparte na nauce] Nowa aplikacja Stay Fit z technologią HUAWEI TruSeen 5.5+ pomaga w mgnieniu oka śledzić, ile kalorii spożywasz, dzięki zaawansowanym metrykom, takim jak spożycie kalorii w czasie rzeczywistym, kalorie aktywne, kalorie spoczynkowe i deficyt kaloryczny.
[Monitorowanie stanu zdrowia 24/7] Analiza arytmii fali tętna, ulepszone monitorowanie tętna HUAWEI TruSeen 5.5+, monitorowanie SpO2, inteligentne śledzenie cyklu, TruSleep 3.0, oddychanie podczas snu.
[Wygodny w życiu codziennym] Połączenia Bluetooth, przypomnienie w kalendarzu, szybka odpowiedź SMS, zegarek z zegarkiem Face Store. Amazon.plZłóż skargę | 999 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 46mm Active CzarnyPonadczasowa elegancja i klasyczny design Monitoring snu i parametrów zdrowia Do 14 dni pracy na baterii. Serię sma... więcejrtwatchy Huawei Watch GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria Huawei Watch GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.Ponadc MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
Huawei Watch GT4 46mm - Black1.43 (466x466) AMOLED color circular screen, Built-in microphone and speaker, 5ATM, IP68, BT 5.2, NFC, GPS, 524 mAh... więcejBattery, Wireless Charging, 48 gram (strap excluded) Watch material: Front case: metal bezel + stainless steel body, Back shell: polymer fiber composite material Strap: Width: 22 mm, wrist circumference: 140-210 mm Battery: Typical usage: 14 days Charging Time: 100 minutes In the box: - Huawei Watch GT4 - Wireless Charging Cradle (including the charging cable) - Quick Start Guide - Safety Information - Warranty Card Proshop.plZłóż skargę | 1 099 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 46mm Active | 999 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 4 46mm Classic ZEG-SMW-HUA-119HUAWEI WATCH GT 4 Serię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym d... więcejesignem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz. Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie. Połączony z Twoim stylem Nie musisz przy tym iść na kompromisy, ponieważ koperta urządzenia została wykonana ze stali szlachetnej, więc zegarek jest odporny i wytrzymały. W HUAWEI WATCH GT 4 41 mm kluczowa jest elegancja. Został stworzony, by stać się ozdobą pasującą do Twojej garderoby. Łączy modną i dobrze wyważoną estetykę z biżuteryjnym sznytem. Dyskretny i delikatny wygląd oraz złota ramka dodają tarczy blasku, przyciągając wzrok. Waży zaledwie ok. 37 g (bez paska) i mierzy w najcieńszym miejscu jedynie 9,8 mm. HUAWEI WATCH GT 4 46 mm charakteryzuje się odważnym, ośmiokątnym bezelem, powszechnie spotykanym w tradycyjnych zegarkach klasy premium. Jego wygląd odzwierciedla Twoją energię i osobowość oraz doda Ci pewności siebie w wielu sytuacjach. Zegarek cechuje się grubością 10,9 mm (w najcieńszym miejscu), przy wadze ok. 48 g (bez paska). Polacy pokochali ten czas działania. Ty też pokochasz! Przy typowym użytkowaniu i korzystaniu z inteligentnych funkcji, HUAWEI WATCH GT 4 w wersji 46 mm pozwoli Ci na aż 14 dni pracy, a w wersji 41 mm wytrzyma do 7 dni na jednym ładowaniu. Przez cały ten czas będziesz mieć do swojej dyspozycji niezbędne funkcje, takie jak: powiadomienia, całodobowe monitorowanie zdrowia, tryby sportowe czy też odtwarzanie muzyki. W razie potrzeby bezprzewodowo naładujesz je do pełna w ok. 100 minut. Kompleksowe monitorowanie Twojego stanu zdrowia HUAWEI WATCH GT 4 wprowadza całkowicie nową funkcję „W formie”, pozwalającą na kontrolowanie deficytu kalorycznego. Wystarczy, że wprowadzisz swoje posiłki, a zegarek, po uwzględnieniu Twojej aktywności i treningów, pomoże Ci zadbać o zdrowy bilans energetyczny. Ulepszona została także funkcja zarządzania cyklem menstruacyjnym, która śledzi fazy cyklu i szacuje datę owulacji nie tylko na podstawie wprowadzanych informacji, ale także poprzez inteligentną analizę wskaźników fizjologicznych Komputronik.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 4 Active 46mm CzarnySerię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki cz... więcejemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz. Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie. Electro.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 4 Green 46mm Srebrno-zielonySerię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki cz... więcejemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz. Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.... Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 4 Active 46mm Czarny 55020BGSSerię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki cz... więcejemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz. Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 999 zł |
Huawei Watch GT4 Classic 46mm GPS BrązowyAlarm:tak;Bluet OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT4 Classic 46mm Brązowy (001879730000) | 999 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 4 czarnySmartwatch Huawei Watch GT 4 Black Palmy zestaw obejmuje: Smartwatch Huawei Watch GT 4 w kolorze czarnym Kabel lądu... więcejjący instrukcja obsługi EmpikZłóż skargę | 989 zł |
Huawei Watch GT4 Active 46mm GPS CzarnyAlarm:tak;Bluet RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 46mm Green Zielony | 1 099 zł |
Inteligentny zegarek Huawei Watch GT 4 46 mm - Silver + Green Strap (55020 | 1 188 zł |
Huawei Watch GT4 46mm Green Srebrno-Zielony | 1 099 zł |
Huawei Gt4 Classic 46 Mm Smartwatch ZielonyHUAWEI GT4 Classic 46 mm Smartwatch w kolorze zielonym to stylowe i funkcjonalne urządzenie ubieralne, które łączy... więcejzaawansowane funkcje z klasycznym designem. Ten smartwatch oferuje szereg możliwości, w tym monitorowanie tętna, śledzenie snu i funkcję GPS. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 46 mm możesz łatwo śledzić swoje cele fitness, sprawdzać powiadomienia, a nawet wykonywać połączenia z nadgarstka. Solidna konstrukcja i wodoodporny design sprawiają, że jest idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Bez względu na to, czy jesteś entuzjastą fitnessu, czy po prostu chcesz pozostać w kontakcie w podróży, HUAWEI GT4 Classic 46 mm Smartwatch to idealne akcesorium. BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 133 zł |
[Wygodny w życiu codziennym] Połączenia Bluetooth, przypomnienie w kalendarzu, szybka odpowiedź SMS, zegarek z zegarkiem Face Store. Amazon.plZłóż skargę | 987 zł |
[Wygodny w życiu codziennym] Połączenia Bluetooth, przypomnienie w kalendarzu, szybka odpowiedź SMS, zegarek z zegarkiem Face Store. Amazon.plZłóż skargę | 1 099 zł |
[Wygodny w życiu codziennym] Połączenia Bluetooth, przypomnienie w kalendarzu, szybka odpowiedź SMS, zegarek z zegarkiem Face Store. Amazon.plZłóż skargę | 1 375 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 46mm Classic SrebrnyPonadczasowa elegancja i klasyczny design Monitoring snu i parametrów zdrowia Do 14 dni pracy na baterii. Serię sma... więcejrtwatchy Huawei Watch GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria Huawei Watch GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.Ponadc MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!