Smartwatch
Huawei Watch GT 4 41mm (55020BJA)
Wideo 14Zdjęcia 17 | od 989 do 1 709 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.2; System operacyjny: HarmonyOS; powiadomienia o połączeniach; SMS; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; kalendarzyk miesiączkowy; Moduł GPS; GLONASS; Galileo; kompas; wysokościomierz; barometr; Ekran dotykowy; Kształt: okrągła; Rodzaj: kolorowy dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
41mm46mm | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Watch GT 4 41 mm Smartwatch Do 7 dni pracy na baterii Kompatybilny[7-dniowa żywotność baterii] Możesz cieszyć się 4-dniową żywotnością baterii przy typowym użytkowaniu i aż do 7-dni... więcejową żywotnością baterii w określonych warunkach.
[Zarządzanie kaloriami oparte na nauce] Nowa aplikacja Stay Fit wspierana przez technologię HUAWEI TruSeen 5.5+ pomaga w mgnieniu oka śledzić, ile kalorii spożywasz, dzięki zaawansowanym metrykom, takim jak spożycie kalorii w czasie rzeczywistym, kalorie aktywne, kalorie spoczynkowe i deficyt kaloryczny.
[Female Health Management 3.0] Uzyskaj szacunkowy okres, owulację i dni płodne w prosty sposób, na podstawie ogólnych danych psychologicznyc Amazon.plZłóż skargę | 1 115 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 41mm Classic ZłotyPonadczasowa elegancja i klasyczny design Monitoring snu i parametrów zdrowia Do 14 dni pracy na baterii. Serię sma... więcejrtwatchy Huawei Watch GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria Huawei Watch GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.Ponadc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 059 zł |
Huawei Watch GT4 41mm - Milanese Gold1.32 (466x466) AMOLED color circular screen, Built-in microphone and speaker, 5ATM, IP68, BT 5.2, NFC, GPS, 323 mAh... więcejBattery, Wireless Charging, 37 gram (strap excluded) Watch material: Front case: metal bezel + stainless steel body, Back shell: polymer fiber composite material Strap: Width: 18 mm, wrist circumference: 120-190 mm Battery: Typical usage: 7 days Charging Time: 100 minutes In the box: - Huawei Watch GT4 - Wireless Charging Cradle (including the charging cable) - Quick Start Guide - Safety Information - Warranty Card Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 41mm Classic Biały | 1 099 zł |
Huawei Watch GT4 Elite 41mm GPS SrebrnyAlarm:tak;Bluet OleOle.plZłóż skargę | 1 599 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 4 41mm Elite ZEG-SMW-HUA-118HUAWEI WATCH GT 4 Serię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym d... więcejesignem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz. Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie. Połączony z Twoim stylem Nie musisz przy tym iść na kompromisy, ponieważ koperta urządzenia została wykonana ze stali szlachetnej, więc zegarek jest odporny i wytrzymały. W HUAWEI WATCH GT 4 41 mm kluczowa jest elegancja. Został stworzony, by stać się ozdobą pasującą do Twojej garderoby. Łączy modną i dobrze wyważoną estetykę z biżuteryjnym sznytem. Dyskretny i delikatny wygląd oraz złota ramka dodają tarczy blasku, przyciągając wzrok. Waży zaledwie ok. 37 g (bez paska) i mierzy w najcieńszym miejscu jedynie 9,8 mm. HUAWEI WATCH GT 4 46 mm charakteryzuje się odważnym, ośmiokątnym bezelem, powszechnie spotykanym w tradycyjnych zegarkach klasy premium. Jego wygląd odzwierciedla Twoją energię i osobowość oraz doda Ci pewności siebie w wielu sytuacjach. Zegarek cechuje się grubością 10,9 mm (w najcieńszym miejscu), przy wadze ok. 48 g (bez paska). Polacy pokochali ten czas działania. Ty też pokochasz! Przy typowym użytkowaniu i korzystaniu z inteligentnych funkcji, HUAWEI WATCH GT 4 w wersji 46 mm pozwoli Ci na aż 14 dni pracy, a w wersji 41 mm wytrzyma do 7 dni na jednym ładowaniu. Przez cały ten czas będziesz mieć do swojej dyspozycji niezbędne funkcje, takie jak: powiadomienia, całodobowe monitorowanie zdrowia, tryby sportowe czy też odtwarzanie muzyki. W razie potrzeby bezprzewodowo naładujesz je do pełna w ok. 100 minut. Kompleksowe monitorowanie Twojego stanu zdrowia HUAWEI WATCH GT 4 wprowadza całkowicie nową funkcję „W formie”, pozwalającą na kontrolowanie deficytu kalorycznego. Wystarczy, że wprowadzisz swoje posiłki, a zegarek, po uwzględnieniu Twojej aktywności i treningów, pomoże Ci zadbać o zdrowy bilans energetyczny. Ulepszona została także funkcja zarządzania cyklem menstruacyjnym, która śledzi fazy cyklu i szacuje datę owulacji nie tylko na podstawie wprowadzanych informacji, ale także poprzez inteligentną analizę wskaźników fizjologicznych Komputronik.plZłóż skargę | 1 599 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT4 Classic 41mm Biały (001879700000) | 989 zł |
No name Huawei Watch GT 4 - rustfrit stal - smEAN: 6942103105081Gwarancja: 24 miesięcy gwarancjiKod Producenta: 100138994 Akces-markt.plZłóż skargę | 1 686 zł |
Huawei Watch Gt 4 41Mm Elite | 1 549 zł |
Huawei Watch GT4 Elegant 41mm GPS ZłotyAlarm:tak;Bluet RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 299 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elegant Złoty | 1 299 zł |
Inteligentny zegarek Huawei Watch GT 4 41mm - Gold + White Leather Strap ( | 1 135 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 4 Elegant 41mm Złoty | Bezpłatny transport | 1 299 zł |
Huawei Watch GT4 41mm Elegant | 1 299 zł |
Huawei Gt4 41 Mm Smartwatch PosrebrzanyZegarek GT4 41 mm (Aurora-B19L) zachwyca eleganckim, szykownym wzornictwem i szeroką gamą funkcji. Ten smartwatch H... więcejuawei integruje 3.35 cm (1.32 cala) kolorowy ekran AMOLED w stalowej obudowie o grubości zaledwie 9.8 milimetra. Tarczę można zaprojektować według własnych upodobań. Szeroki zakres funkcji monitorowania sprawia, że Watch GT4 jest wszechstronnym towarzyszem na co dzień, w tym programy do liczenia kroków, monitorowania stresu i snu dla zdrowszego życia. Ponadto Watch GT4 oferuje szeroki zakres opcji powiadomień. Bateria wystarcza na dwa tygodnie, można ją naładować na cały dzień w 5 minut, a koperta zegarka jest wodoodporna zgodnie z normą IP68. Ta wersja jest wyposażona w srebrną bransoletę ze stali nierdzewnej.Dan BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 709 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elegant ZłotyPonadczasowa elegancja i klasyczny design Monitoring snu i parametrów zdrowia Do 14 dni pracy na baterii. Serię sma... więcejrtwatchy Huawei Watch GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria Huawei Watch GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.Ponadc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 299 zł |
HUAWEI Smartwatch HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elite Srebrno-złotyPonadczasowa elegancja i klasyczny design Monitoring snu i parametrów zdrowia Do 14 dni pracy na baterii. Serię sma... więcejrtwatchy Huawei Watch GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria Huawei Watch GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.Ponadc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 599 zł |
Huawei Watch GT4 41mm - Titanium Steel1.32 (466x466) AMOLED color circular screen, Built-in microphone and speaker, 5ATM, IP68, BT 5.2, NFC, GPS, 323 mAh... więcejBattery, Wireless Charging, 37 gram (strap excluded) Watch material: Front case: metal bezel + stainless steel body, Back shell: polymer fiber composite material Strap: Width: 18 mm, wrist circumference: 120-190 mm Battery: Typical usage: 7 days Charging Time: 100 minutes In the box: - Huawei Watch GT4 - Wireless Charging Cradle (including the charging cable) - Quick Start Guide - Safety Information - Warranty Card Proshop.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Huawei Watch GT4 41mm - White Leather1.32 (466x466) AMOLED color circular screen, Built-in microphone and speaker, 5ATM, IP68, BT 5.2, NFC, GPS, 323 mAh... więcejBattery, Wireless Charging, 37 gram (strap excluded) Watch material: Front case: metal bezel + stainless steel body, Back shell: polymer fiber composite material Strap: Width: 18 mm, wrist circumference: 120-190 mm Battery: Typical usage: 7 days Charging Time: 100 minutes In the box: - Huawei Watch GT4 - Wireless Charging Cradle (including the charging cable) - Quick Start Guide - Safety Information - Warranty Card Proshop.plZłóż skargę | 1 199 zł |
HUAWEI WATCH GT 4 41mm Elegant Złoty | 1 299 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!