Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Відео 24Фото 16 |
Круглий смартгодинник у класичному дизайні представляє четверте покоління гаджетів компанії Samsung. Модель з дисплеєм 46 мм та LTE є старшою у фірмовій лінійці 2021 року. Вона підтримує e-SIM, а значить може бути підключена до мобільної мережі (для дзвінків та доступу до інтернету) без прив'язки до смартфону. Також тут є вбудований мікрофон та динамік, підтримується безконтактна оплата Samsung Pay, є плеєр та 16 ГБ вбудованої пам'яті для музики та інших даних.
Розумний годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE працює під керуванням Wear OS, оснащений 2-ядерним процесором Exynos W920 і 1.5 ГБ ОЗП. Сенсорний 1.4-дюймовий екран Super AMOLED доповнений датчиком освітлення, який автоматично коригує рівень яскравості зображення. Дисплей підтримує різні режими роботи, включаючи Always on Display, а для захисту від пошкоджень закритий склом Gorilla Glass DX+.
Загальну міцність та надійність підтверджує також відповідність сталевого корпусу стандарту MIL-STD-810 та водозахист 5 АТМ (у годинах можна плавати, але без дайвінгу і лише у прісній воді). Модель характеризується великою кількістю вимірюваних параметрів, включаючи пульс, артеріальний тиск, ЕКГ, насичення крові киснем, рівень стресу, ведення жіночого календаря. А для занять спортом є 90 спортивних режимів. Також варто враховувати, що без заряджання гаджет здатний пропрацювати від 40 годин до 5 діб.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Усі ціни 33 →Samsung SM-R895FZSADBT Smartwatch Srebrny 46 mm 1 Sztuka | 933 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm Srebrny SM-R895 | 999 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm 4G - Silver | 781 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE (46mm) SM-R895FZSAEUE | 1 209 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic SM-R895FZ 46mm LTE Czarny | 1 209 zł |
Модификації Samsung Galaxy Watch4 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch4 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm | від 750 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm LTE | від 847 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm | від 755 zł | 28 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE | від 587 zł | 36 пропозицій |