Годинник-телефон
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE
Відео 2Фото 9 |
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.31 ", 432x432 пікс, Super AMOLED
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 40mm LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Zegarek 6 LTE 40 mm złoty Galaxy Watch6 | 1 287 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 40mm eSIM Gold (SM-R935FZEAEUE) | 1 110 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 LTE 40mm Aluminum Gold SM-R93 | 1 669 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch6 (LTE, 40mm) SM-R935FZEAEUE | 1 609 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 LTE 40mm czarny (R935) ZEG-SMW-SAM-198 | 1 449 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 40mm | від 753 zł | 51 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE | від 958 zł | 44 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm | від 894 zł | 55 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE | від 1 066 zł | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →