Samsung Galaxy Watch 5 Pro
Wideo 38Zdjęcia 16 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Watch 5 Pro
Wszystkie ceny 37 →Samsung Galaxy Watch5 Pro okrągły smartwatch Bluetooth Wear OS Zegarek fit | 1 278 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium (SM-R920NZKAEUE) | 1 075 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro 45mm Szary tytan SM-R920NZTAE | 1 049 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm - Black Titanium | 2 299 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary | 1 099 zł |
Zamiast tradycyjnej wersji Classic, Samsung wypuścił piątą edycję swoich smartwatchy w 2022 roku z dodatkowym prefiksem Pro. Model pozbył się obrotowego pierścienia wokół tarczy, odtąd zegarki są montowane w wytrzymałej tytanowej kopercie.
Tarcza Super AMOLED
Zegarek produkowany jest w jednym rozmiarze 45 mm. Samsung Galaxy Watch 5 Pro został wyposażony w ekran Super AMOLED „pod przykrywką” z szafirowego szkła. Wymiary tarczy to 1,4 cala po przekątnej, obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 450x450 pikseli, a wyświetlacz obsługuje również funkcję Always On. Zegarek działa w systemie Google Wear OS z zainstalowanym Asystentem Google, Mapami Google i YouTube Music.
Pełne monitorowanie
Model posiada zaawansowany czujnik monitorowania BioActive, który odpowiada za pomiar tętna, określenie poziomu saturacji krwi tlenem, wykonanie EKG oraz wskaźników ciśnienia krwi. Zegarek zakłada również termometr na podczerwień i zapewnia zaawansowaną funkcję śledzenia GPS - obsługa GPX i możliwość pobierania tras do użytku offline.
Przyzwoita autonomia
Inteligentny zegarek zasilany jest baterią o pojemności 590 mAh. Zapasy energii w ogniwach baterii wystarczają na 20 godzin pracy urządzenia w trybie śledzenia GPS i 80 godzin pracy na baterii w trybie normalnym. Podczas korzystania z szybkiego ładowania w zaledwie pół godziny bateria zegarka jest naładowana o 45%. Korpus modelu jest chroniony przed kurzem i wilgocią (IP68), a także posiada certyfikat odporności na uderzenia zgodnie z wymogami amerykańskiej normy wojskowej MIL-STD-810H.
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch 5 Pro
Ceny na Samsung Galaxy Watch 5 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | od 999 zł | 37 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE | od 999 zł | 57 oferty |