Smartwatch
Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Wideo 38Zdjęcia 16 | od 999 do 2 299 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.2; System operacyjny: Wear OS; Obsługa karty SIM: e-SIM; powiadomienia o połączeniach; SMS; asystent głosowy: Google Assistant; sygnał dźwiękowy; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; ciśnienie (ciśnieniomierz); kalendarzyk miesiączkowy dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
45mm45mm LTE | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro Smartwatch Tytan 45 mm SM-R925FZTAXEFNowa funkcja Trasy treningu umożliwia importowanie tras treningu w formacie GPX ze smartfona na zegarek i zsynchron... więcejizowanie listy tras
Pokonaj dystans, a następnie skorzystaj z funkcji powrotu po własnych śladach, aby znaleźć się tam, gdzie zacząłeś
Trzymanie się trasy jest łatwe dzięki głosowej lub opartej na wibracjach nawigacji zakręt po zakręcie dla cyklistów i pieszych
SAMSUNG Amazon.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm LTE Black (SM-R925FZKAEUE)Śledźcie swoje postępy krok po krokuNowa funkcja Route Workout pozwala importować trasy treningowe w formacie GPX z... więceje smartfona na zegarek, synchronizując waszą listę tras. Pokonawszy określoną odległość możecie wybrać funkcję Track Back, aby powrócić do miejsca, z którego wyruszyliście. Podczas jazdy na rowerze lub spaceru wysyłane są głosowe lub wibracyjne wskazówki, abyście nie zboczyli z drogi. Pracujcie podczas treninguCzy wiecie, że zegarek może być wyposażony w baterię o największej mocy spośród wszystkich serii urządzeń przenośnych Samsung? Nie trać rytmuPotężny czujnik bioaktywny Samsung 3 w 1 skutecznie mierzy trzy parametry zdrowotne. Czujnik Rozetka.plZłóż skargę | 1 145 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro 45mm Czarny tytan SM-R920NZKA20 godzin w trybie ciągłego pomiaru GPS oraz 80 godzin w ramach typowego użytkowania. Raptem 30-minutowe ładowanie... więcejuzupełnia baterię do 35%. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Samsung Galaxy Watch5 Pro SM-R925 LTE 45mm CzarnyDESIGN GALAXY W Twoim stylu Nowy Galaxy Watch5 Pro to połączenie kultowego i klasycznego designu... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 144 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch5 Pro Bluetooth (45mm) SM-R920NZKAEUE | 1 049 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm czarny (R920) ZEG-SMW-SAM-171Otwórz się na nowość Pojemna bateria - nawet 80 h pracy podczas typowego użytkowania Tytanowa obudowa o standardzie... więcejMIL-STD 810H, wodoodporność 5ATM i wytrzymałe szkło szafirowe Zaawansowane funkcje fitness i monitoring zdrowia: EKG, ciśnienie krwi, saturacja Wytrzymała bateria i szybkie ładowanie Odporny na uszkodzenia ekran i korpus Trasy treningowe i nawigacja Pomiar EKG, ciśnienia krwi i saturacji Usługi Google na zegarku oraz bogaty ekosystem aplikacji design Galaxy W Twoim stylu Nowy Galaxy Watch5 Pro to połączenie kultowego i klasycznego designu smartwatchy Galaxy oraz dopasowania do nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań. Skorzystaj z dodatkowych możliwości personalizacji, wybierając spośród dziesiątek eleganckich czy sportowych tarcz. Galaxy Watch5 Pro sprawdzi się w każdej sytuacji. POTĘŻNA BATERIA i szybkie ładowanie Potężna wydajność Nie trać energii! Galaxy Watch5 Pro dotrzyma Ci kroku w każdym tempie i nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Pojemność baterii wynosi wynosi aż 590 mAh, co przekłada się nawet na 20 godzin pracy w trybie ciągłego pomiaru GPS oraz do 80 godzin w ramach typowego użytkowania*. A kiedy zajdzie potrzeba, szybkie 30-minutowe ładowanie uzupełnia baterię do 35%. Działaj bez ograniczeń i osiągaj wyznaczone cele. * Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i aplikacji używanych, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby i razy ładowań, i wielu innych czynników. Czas pracy baterii opiera się na naszych własnych pomiarach laboratoryjnych i może się różnić w zależności od czynników, takich jak ustawienia urządzenia, wzorce użytkowania i warunki pracy. Maksymalna wytrzymałość i trwałość Odporny na uszkodzenia korpus Samsung Galaxy Watch5 Pro to prawdziwy smartwatch do zadań specjalnych. Zaawansowane materiały najwyższej jakości chronią go przed uszkodzeniami. Szafirowe szkło o wytrzymałości 29 GPa chroni tarczę, zaś tytanowa koperta spełniająca wojskowy standard MIL-STD 810H cechuje się wodoodpornością do 5ATM*. Dzięki temu Galaxy Watch5 Pro sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. * Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez maks. 30 minut. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku podczas nurkowania lub uprawiania sportów wodnych, w przypadku których występuje wysokie ciśnienie. Trasy treningowe i nawigacja pod ręką Pozostań na trasie Jeszcze wygodniej trenuj w terenie. Bez względu na to, czy jeździsz na rowerze, biegasz, czy uwielbiasz trekking, zawsze możesz liczyć na Galaxy Watch5 Pro. Zaimportuj trasy w formacie GPX*, by mieć do nich stały dostęp. Podążaj wyznaczoną ścieżką jak po sznurku, dzięki wskazówkom głosowym i alertom w formie wibracji**. * GPX: format wymiany GPS / ogólny format pliku zawierający dane o lokalizacji i opcjonalnie Komputronik.plZłóż skargę | 999 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black SM-R920NZKAEUEWaga: 46,5 g Wymiary: 45,4 x 45,4 x 10,5 mm Rozmiar: Min długość paska: Max. długość paska: Typ (damski/męski):... więcejUnisex Gwarancja: 24 miesiące Szerokość paska: 20 mm Bateria: 590 mAh Czas czuwania: Czas pracy na baterii: Do 20 h w trybie ciągłego pomiaru GPS / Do 80 h w ramach typowego użytkowania Rodzaj baterii: Ładowanie bezprzewodowe: Tak Rozdzielczość ekranu: 450 x 450 px Typ matrycy: AMOLED Rozmiar wyświetlacza: 1,36" Gęstość pikseli (PPI): 330 PPI Rozdzielczość: 450 x 450 px Rodzaj mechanizmu: Elektroniczny Szkło: Szkło szafirowe (twardość 24GPA / 8 Mohs) Ekran dotykowy: Tak Typ kontroli: Dotyk Kolory ekranu: Rodzaj: Smartwatch Przekątna ekranu: od 1,3" do 1,49" Modele producentów: SAMSUNG Galaxy Watch 5 Project-X Obsługiwane systemy operacyjne: Procesor: Exynos W920 (Dualcore, 5nm) Pamięć wewnętrzna: 16 GB Pamięć RAM: 1,5 GB Oprogramowanie / dedykowana aplikacja: Wear OS Powerd by Samsung Dźwięk / alarm: Tak Aparat fotograficzny: Akcelerometr: Tak Barometr: Tak Żyroskop: Tak Wibracje: Tak Wysokościomierz Neonet.plZłóż skargę | 1 510 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R925F 45mm LTE CzarnyNiepowtarzalny design, którego nie sposób pomylić z żadnym innym zegarkiem połączony z jak dotąd najbardziej rozbud... więcejowanymi funkcjonalności Electro.plZłóż skargę | 1 249 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R925F 45mm LTE CzarnyNiepowtarzalny design, którego nie sposób pomylić z żadnym innym zegarkiem połączony z jak dotąd najbardziej rozbud... więcejowanymi funkcjonalności Avans.plZłóż skargę | 1 249 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm (R925) SrebrnyAkcelerometr: TakAlways-on display: TakBarometr: TakBeiDou: TakBluetooth: TakCechy zabiezpieczeń: Odporny na kurz,... więcejWodoodpornaCzas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 80 hCzujnik oświetlenia otoczenia: TakCzujniki styku pomiaru tętna: TakEAN: 8806094498462Ek Akces-markt.plZłóż skargę | 1 334 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R925F 45mm LTE Szary SM-R925FZTAENiepowtarzalny design, którego nie sposób pomylić z żadnym innym zegarkiem połączony z jak dotąd najbardziej rozbud... więcejowanymi funkcjonalności Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 249 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm Szary (SM-R925FZT) | 1 197 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920NZKAEUE, 45mm, Bluetooth, CzarnyOtwórz się na nowość Pojemna bateria - nawet 80 h pracy podczas typowego użytkowania Tytanowa obudowa o standardzie... więcejMIL-STD 810H, wodoodporność 5ATM i wytrzy... EmpikZłóż skargę | 999 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 Pro R920 45mm BT - Black Titanium | 1 029 zł |
Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm (SM-R920NZKAEUE) Czarn | 2 045 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung electronics polska Samsung Galaxy Watch 5 Pro | 1 998 zł |
Samsung Galaxy 5 Pro 4g 45 Mm Smartwatch CzarnyDane techniczne:Wyśw BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 322 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 PRO 45mm czarnySmartwatch Samsung Galaxy Watch5 PRO 45mm czarny W Twoim stylu Nowy smartwatch Samsung Galaxy Watch5 PRO 45mm czarn... więcejy to połączenie kultowego i klasycznego designu smartwatchy Galaxy oraz dopasowania do nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań. Skorzystaj z dodatkowych możliwości personalizacji, wybierając spośród dziesiątek eleganckich czy sportowych tarcz. Galaxy Watch5 Pro sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie trać energii! Galaxy Watch5 Pro dotrzyma Ci kroku w każdym tempie i nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Pojemność baterii wynosi wynosi aż 590 mAh, co przekłada się nawet na 20 godzin pracy w trybie ciągłego pomiaru GPS oraz do 80 godzin w ramach typowego użytkowania. A kiedy zajdzie potrzeba, szybkie 30-minutowe ładowanie uzupełnia baterię do 35%. Działaj bez ograniczeń i osiągaj wyznaczone cele. Samsung Galaxy Watch5 Pro to prawdziwy smartwatch do zadań specjalnych. Zaawansowane materiały najwyższej jakości chronią go przed uszkodzeniami. Szafirowe szkło o wytrzymałości 29 GPa chroni tarczę, zaś tytanowa koperta spełniająca wojskowy standard MIL-STD 810H cechuje się wodoodpornością do 5ATM*. Dzięki temu Galaxy Watch5 Pro sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Wyznacz wcześniej cele treningu i określ przebieg trasy. Galaxy Watch5 Pro pomoże Ci nie zboczyć ze ścieżki, a jednocześnie zrealizować plany dotyczące przebiegu treningu, stale monitorując pracę Twojego organizmu. Nie musisz co chwilę zerkać na mapę. Podążaj zgodnie ze wskazaniami wirtualnego przewodnika, korzystając ze wskazówek głosowych i alertów z wibracjami, by pozostać na szlaku. Dotarłeś do celu? Świetnie! Teraz bezpiecznie wróć do punktu startowego. Funkcja Prowadzenie Wstecz wyznaczy trasę po Twoich śladach, byś pewnym krokiem trafił tam, skąd wyruszyłeś. Okrywaj nowe miejsca i zawsze trafiaj tam, gdzie chcesz. Twój prywatny trener personalny Korzystaj w pełni z możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 PRO 45mm czarnego. Śledź swoją aktywność i realizuj kolejne cele, dzięki zaawansowanym systemom monitorowania Twoich wyników. Wyznaczaj kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia w oparciu o gromadzone dane i analizuj osiągnięcia, korzystając z aplikacji Samsung Health. Teraz możesz łatwiej osiągnąć pożądane rezultaty i poprawić swoje osiągnięcia. Monitoruj swoją aktywność fizyczną i osiągaj kolejne etapy, stale dbając o kondycję, sylwetkę i dobre samopoczucie. Określ swoje cele fitness w oparciu o analizę składu ciała. Podążaj drogą ku wymarzonej sylwetce dzięki ćwiczeniom dopasowanym do potrzeb Twojego organizmu. Sprawdzaj, ile wody wypociłeś w trakcie ćwiczeń i monitoruj spadek tętna po zakończonym treningu. Dbaj o organizm dzięki precyzyjnym wskazaniom Galaxy Watch5 Pro. Dodatkowo, Galaxy Watch5 Pro monitoruje pułap tlenowy (VO2Max), pozwalając określić wydolność organizmu. Twój organizm pod kontrolą Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5 PRO 45mm czarnym. Na bieżąco monitoruj parametry swojego organizmu, takie jak pracę se... Vobis.plZłóż skargę | 999 zł |
Samsung Galaxy Watch5 Pro Smartwatch Czarny 45 mm SM-R925FZKAXEFNowa funkcja Trasy treningu umożliwia importowanie tras treningu w formacie GPX ze smartfona na zegarek i zsynchron... więcejizowanie listy tras
Pokonaj dystans, a następnie skorzystaj z funkcji powrotu po własnych śladach, aby znaleźć się tam, gdzie zacząłeś
Trzymanie się trasy jest łatwe dzięki głosowej lub opartej na wibracjach nawigacji zakręt po zakręcie dla cyklistów i pieszych Amazon.plZłóż skargę | 1 851 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 Pro LTE 45mm Czarny tytan SM-R92520 godzin w trybie ciągłego pomiaru GPS oraz 80 godzin w ramach typowego użytkowania. Raptem 30-minutowe ładowanie... więcejuzupełnia baterię do 35%. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!