Smartwatch
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE
Wideo 41Zdjęcia 29 | od 900 do 2 215 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.2; System operacyjny: Wear OS; Obsługa karty SIM: e-SIM; powiadomienia o połączeniach; SMS; asystent głosowy: Google Assistant; sygnał dźwiękowy; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; ciśnienie (ciśnieniomierz); kalendarzyk miesiączkowy dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE - Smartwatch Silver SM-R915FZSAEUBMonitoruj swoje zdrowie 24 godziny na dobę, nawet w nocy.
Z 13% większą baterią na co dzień.
Zmierz swój skład ci... więcejała za pomocą czujnika Samsung BioActive, aby osiągnąć wszystkie cele zdrowotne.
Ekran z szafirowego kryształu, 1,6 raza bardziej odporny na stłuczenie. Amazon.plZłóż skargę | 1 383 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 LTE 44mm Srebrny SM-R915FZSAEUEAutomatyczne rozpoznawanie i śledzenie aktywności. Ustawianie codziennych celów treningowych i trener biegowy. Mier... więcejzenie pułapu tlenowego (Vo2 Max). Programy fitness w domu - ćwiczenia wyświetalne na tablecie lub TV w tym aktualny puls i ilość spalonych kalorii (pobierane na żywo z zegarka). Grupowe wyzwania. Wszystkie dane treningowe z aplikacji firm trzecich do wygodnej analizy za pomocą Aplikacji Samsung Health. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 647 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 44mm 4G - Sapphire1,36-calowy (450x450) wy?wietlacz z kryszta?em szafiru, 4G, 16 GB pami?ci flash, Wear OS, BT 5.2, Wi-Fi, GPS, NFC,... więcej5ATM , IP68 , aluminiowa obudowa Armor , bateria o pojemno?ci 410 mAh , szybkie ?adowanie bezprzewodowe , waga:34 gramy Proshop.plZłóż skargę | 1 193 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 LTE 44mm Silver SM-R915FZSAEUEWaga: 33,5 g Wymiary: 44,4 x 43,3 x 9,8 mm Rozmiar: Min długość paska: Max. długość paska: Typ (damski/męski): U... więcejnisex Gwarancja: 24 miesiące Szerokość paska: 20 mm Bateria: 410 mAh Czas czuwania: Czas pracy na baterii: Rodzaj baterii: Ładowanie bezprzewodowe: Tak Rozdzielczość ekranu: 450 x 450 px Typ matrycy: AMOLED Rozmiar wyświetlacza: 1,36" Gęstość pikseli (PPI): 330 PPI Rozdzielczość: 450 x 450 px Rodzaj mechanizmu: Elektroniczny Szkło: Szkło szafirowe (twardość 24GPA / 8 Mohs) Ekran dotykowy: Tak Typ kontroli: Przyciski funkcyjne + dotykowy pierścień Kolory ekranu: Rodzaj: Smartwatch Przekątna ekranu: od 1,3" do 1,49" Modele producentów: SAMSUNG Galaxy Watch 5 Heart LTE Obsługiwane systemy operacyjne: Procesor: Exynos W920 (Dualcore, 5nm) Pamięć wewnętrzna: 16 GB Pamięć RAM: 1,5 GB Oprogramowanie / dedykowana aplikacja: Wear OS Powerd by Samsung Dźwięk / alarm: Tak Aparat fotograficzny: Akcelerometr: Tak Barometr: Tak Żyroskop: Tak Wibracje: Tak Wysokościomierz Neonet.plZłóż skargę | 1 647 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 44mm Srebrny (SM-R915FZSA) | 1 149 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R915FZSAEUE, 44mm, LTE, SrebrnyOtwórz się na nowość Zaawansowane monitorowanie aktywności, trener fitness i rozbudowany trening snu Pomiar EKG, ci... więcejśnienia krwi i saturacji Dostęp do Sklepu ... EmpikZłóż skargę | 1 149 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 R915 44mm LTE - Graphite | 1 485 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 LTE 44mm Grey >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZA | 1 499 zł |
Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE (SM-R915FZAAEUE) Szare | 1 803 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SAMSUNG Galaxy Watch5 (R915), Smartwatch (graphite, | 1 350 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 Lte 44 Mm Smartwatch PosrebrzanyElektronika Zegarki Samsung. Galaxy Watch 5 Lte 44 Mm Smartwatch BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 885 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE srebrnySmartwatch Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE srebrny W Twoim stylu Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE... więcejsrebrny łączy nowoczesne rozwiązania z klasycznym designem okrągłej tarczy Galaxy. Szerokie możliwości personalizacji sprawią, że będzie wyglądać równie dobrze podczas treningu, co podczas spotkania z przyjaciółmi. To doskonały wybór do każdej stylizacji. Korzystaj ze swoich ulubionych serwisów i aplikacji Google bezpośrednio na Galaxy Watch5. Płać zbliżeniowo z Google Pay, sprawdzaj trasy na Google Maps czy słuchaj muzyki z YouTube Music. Korzystaj także z setek aplikacji dostępnych w Sklepie Play. Tarczę zegarka chroni szkło szafirowe o wytrzymałości 24 GPa. W połączeniu z trwałą kopertą spełniającą wojskową normę wytrzymałości MIL-STD-810H i wodoodpornością do 5ATM sprawia, że Galaxy Watch5 doskonale sprawdza się w trakcie aktywności fizycznej i jest jeszcze bardziej odporny. Komfort użytkowania zapewnia niewielka waga: 28,7 g dla wersji 40 mm i 33,5 g dla wersji 44 mm. Urządzenia Galaxy łączą się ze sobą, dostarczając Ci niezwykłych wrażeń z użytkowania i ułatwiając Ci życie. Wygodnie steruj muzyką z poziomu Galaxy Watch5, korzystając z odświeżonego, bardziej intuicyjnego interfejsu. Gdy dzwoni telefon, nie musisz wyjmować go z kieszeni – odbierz połączenie bezpośrednio za pomocą Galaxy Watch5 lub za pomocą słuchawek Galaxy Buds2 Pro. A zdjęcia i filmy zrobisz jeszcze wygodniej, używając smartwatcha do kontrolowania aparatu. Później możesz je łatwo przesłać telewizor Samsung i podziwiać je na większym ekranie. Twój prywatny trener personalny Korzystaj w pełni z możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE srebrnego. Śledź swoją aktywność i realizuj kolejne cele, dzięki zaawansowanym systemom monitorowania Twoich wyników. Wyznaczaj kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia w oparciu o gromadzone dane i analizuj osiągnięcia, korzystając z aplikacji Samsung Health. Teraz możesz łatwiej osiągnąć pożądane rezultaty i poprawić swoje osiągnięcia. Monitoruj swoją aktywność fizyczną i osiągaj kolejne etapy, stale dbając o kondycję, sylwetkę i dobre samopoczucie. Sprawdzaj, ile wody wypociłeś w trakcie ćwiczeń i monitoruj spadek tętna po zakończonym treningu. Dbaj o organizm dzięki precyzyjnym wskazaniom Galaxy Watch5. Dodatkowo, Galaxy Watch5 monitoruje pułap tlenowy (VO2Max), pozwalając określić wydolność organizmu. Twój organizm pod kontrolą Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE srebrnym. Na bieżąco monitoruj parametry swojego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, by wychwycić niepokojące nieprawidłowośc Vobis.plZłóż skargę | 1 149 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 44mm LTE - Smartwatch Graphite SM-R915FZAADBTMonitoruj swoje zdrowie 24 godziny na dobę, nawet w nocy.
Zmierz swój skład ci... więcejała za pomocą czujnika SAMSUNG BioActive, aby osiągnąć wszystkie cele zdrowotne.
Ekran z szafirowego kryształu, 1,6 raza bardziej odporny na stłuczenie. Amazon.plZłóż skargę | 1 606 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 44mm LTE - Smartwatch Blue SM-R915FZBADBTMonitoruj swoje zdrowie 24 godziny na dobę, nawet w nocy.
Ekran z szafirowego kryształu, 1,6 raza bardziej odporny na stłuczenie. Amazon.plZłóż skargę | 2 215 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE - Smartwatch Silver SM-R915FZSADBTMonitoruj swoje zdrowie 24 godziny na dobę, nawet w nocy.
Ekran z szafirowego kryształu, 1,6 raza bardziej odporny na stłuczenie. Amazon.plZłóż skargę | 900 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE - Smartwatch Blue F-R915FZBADBTMonitoruj swoje zdrowie 24 godziny na dobę, nawet w nocy
Z 13% większą baterią na co dzień
Zmierz swój skład ciał... więceja za pomocą czujnika Samsung BioActive, aby osiągnąć wszystkie cele zdrowotne
Ekran z szafirowego kryształu, 1,6 raza bardziej odporny na stłuczenie
Mądry wybór na co dzień Amazon.plZłóż skargę | 1 006 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 LTE 44mm Niebieski SM-R915FZBAEUEAutomatyczne rozpoznawanie i śledzenie aktywności. Ustawianie codziennych celów treningowych i trener biegowy. Mier... więcejzenie pułapu tlenowego (Vo2 Max). Programy fitness w domu - ćwiczenia wyświetalne na tablecie lub TV w tym aktualny puls i ilość spalonych kalorii (pobierane na żywo z zegarka). Grupowe wyzwania. Wszystkie dane treningowe z aplikacji firm trzecich do wygodnej analizy za pomocą Aplikacji Samsung Health. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 197 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 LTE 44mm Czarny SM-R915FZAAEUEAutomatyczne rozpoznawanie i śledzenie aktywności. Ustawianie codziennych celów treningowych i trener biegowy. Mier... więcejzenie pułapu tlenowego (Vo2 Max). Programy fitness w domu - ćwiczenia wyświetalne na tablecie lub TV w tym aktualny puls i ilość spalonych kalorii (pobierane na żywo z zegarka). Grupowe wyzwania. Wszystkie dane treningowe z aplikacji firm trzecich do wygodnej analizy za pomocą Aplikacji Samsung Health. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 499 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 LTE 44mm Grey SM-R915FZAAEUEWaga: 33,5 g Wymiary: 44,4 x 43,3 x 9,8 mm Rozmiar: Min długość paska: Max. długość paska: Typ (damski/męski): U... więcejnisex Gwarancja: 24 miesiące Szerokość paska: 20 mm Bateria: 410 mAh Czas czuwania: Czas pracy na baterii: Rodzaj baterii: Ładowanie bezprzewodowe: Tak Rozdzielczość ekranu: 450 x 450 px Typ matrycy: AMOLED Rozmiar wyświetlacza: 1,36" Gęstość pikseli (PPI): 330 PPI Rozdzielczość: 450 x 450 px Rodzaj mechanizmu: Elektroniczny Szkło: Szkło szafirowe (twardość 24GPA / 8 Mohs) Ekran dotykowy: Tak Typ kontroli: Przyciski funkcyjne + dotykowy pierścień Kolory ekranu: Rodzaj: Smartwatch Przekątna ekranu: od 1,3" do 1,49" Modele producentów: SAMSUNG Galaxy Watch 5 Heart LTE Obsługiwane systemy operacyjne: Procesor: Exynos W920 (Dualcore, 5nm) Pamięć wewnętrzna: 16 GB Pamięć RAM: 1,5 GB Oprogramowanie / dedykowana aplikacja: Wear OS Powerd by Samsung Dźwięk / alarm: Tak Aparat fotograficzny: Akcelerometr: Tak Barometr: Tak Żyroskop: Tak Wibracje: Tak Wysokościomierz Neonet.plZłóż skargę | 1 499 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R915FZAAEUE, 44mm, LTE, SzaryOtwórz się na nowość Zaawansowane monitorowanie aktywności, trener fitness i rozbudowany trening snu Pomiar EKG, ci... więcejśnienia krwi i saturacji Dostęp do Sklepu ... EmpikZłóż skargę | 1 650 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!