Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE
Wideo 24Zdjęcia 31 |
Przedstawiciel czwartej generacji smartwatchy Samsunga to średniobudżetowe rozwiązanie w 40-milimetrowej obudowie z dostępnym modułem LTE. Obecność tego ostatniego zapewnia obsługę e-SIM (działa w Europie Zachodniej i USA), a wraz z obecnością wbudowanego głośnika i mikrofonu pozwala na wykonywanie połączeń głosowych bez telefonu komórkowego w pobliżu. Model wyposażony jest w autorski dwurdzeniowy procesor Exynos W920 o częstotliwości taktowania 1180 MHz i 1,5 GB pamięci RAM, a na tym „nadzieniu” pracuje system operacyjny Wear OS.
Ten ostatni obsługuje między innymi płatności zbliżeniowe (zarówno Samsung Pay, jak i Google Wallet). Inteligentny zegarek Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE posiada 1,2-calowy ekran dotykowy z matrycą Super AMOLED, rozdzielczość 396 na 396 pikseli i kilka trybów pracy, m.in. Always on Display. Tarczę chroni szkło Gorilla Glass DX+. Sam korpus akcesorium na nadgarstek wykonany jest z aluminium, co łączy w sobie wytrzymałość, lekkość i piękno.
Stopień ochrony przed wilgocią deklarowany jest na poziomie IP68, jednak modelu nie można używać do nurkowania i pływania w słonej wodzie. Oprócz modułu GPS i obsługi 97 trybów sportowych, urządzenie oferuje szeroką gamę pomiarów, m.in. tętna, ciśnienia krwi, EKG, określanie saturacji (nasycenia krwi tlenem), śledzenie poziomu snu i stresu. Zauważamy też, że na muzykę i aplikacje przewidziano 16 GB pamięci wewnętrznej, a czas pracy baterii podawany jest na aż 2 dni.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE
Wszystkie ceny 12 →Samsung Galaxy Watch4 LTE 40mm Smartwatch Monitorowanie Zdrowia Fitness Tr | 1 094 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R865FZ 40mm LTE Czarny | 849 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch4 LTE (40 mm) SM-R865FZKAEUE | 819 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE czarny (R865) ZEG-SMW-SAM-186 | 949 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R865FZ 40mm LTE Czarny | 849 zł |
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch4
Ceny na Samsung Galaxy Watch4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 40mm | od 597 zł | 61 oferta | ||
Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE | od 580 zł | 14 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch4 44mm | od 760 zł | 13 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch4 44mm LTE | od 700 zł | 20 oferty |