Powerbank Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000
Wszystkie ceny 21 →Xiaomi Mi Power Bank 50W 20000 mAh Przenośna bateria 50W Dwukierunkowe szy | 224 zł |
Xiaomi Mi 50W Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 269 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W Czarny | 214 zł |
Powerbank Xiaomi Mi 50W 20000mAh Czarny MI 50W POWER BANK 20 | 239 zł |
Xiaomi Mi 50W Powerbank 20000mAh Czarny | Power bank | PB2050SZM AK-MOB-XI | 209 zł |
Stylowy dodatek
Power bank Xiaomi, który trafił do sprzedaży na początku 2022 roku, wykonany jest z aluminium w lakonicznym designie. Ładnie wygląda, nie jest zbyt ciężki, a przy tym przewyższa pod względem wytrzymałości plastikowe analogi.
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 o pojemności 20 tys mAh ma wymiary 154x74x28 mm, zapewnia jeden przycisk sterujący oraz prosty wskaźnik naładowania z czterema diodami LED.
3 porty szybkiego ładowania
Bateria Powerbank obsługuje protokoły szybkiego ładowania, które są dziś pożądane, a mianowicie Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0 (a także ich wcześniejsze wersje). Dostał też trzy porty: parę wyjść USB A (do 22,5 W) i USB C. Za pomocą tego ostatniego możesz ładować zarówno sam power bank (do 45 W), jak i różne podłączone gadżety (do 50 W) .
Jednocześnie można zasilać do 3 urządzeń. A czas ładowania samej baterii zewnętrznej to około 4 godziny (kabel USB C w zestawie).
Od smartwatchy po laptopy
Ultraszybkie ładowanie (50 W) jest możliwe przy ograniczonym zestawie gadżetów - ze smartfonami Xiaomi, Redmi i Poco. Załóżmy więc, że Xiaomi Mi 11 można w pełni naładować w około godzinę. Ale dzięki wsparciu technologii Power Delivery, 45 watów mocy jest dostępne dla dowolnych kompatybilnych urządzeń (w tym laptopów). Na przykład twierdzi się, że Lenovo L480 ładuje się do 100% w około 2,5 godziny.
Dodatkowo istnieje możliwość ładowania niskoprądowego. Dlatego power bank nadaje się do „energetyzujących” bezprzewodowych słuchawek i głośników, bransoletek fitness itp.
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 to wszechstronna bateria, która może szybko naładować smartfony lub nawet stać się alternatywną ładowarką do niektórych laptopów podczas krótkiej podróży.