Powerbank BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000
Zdjęcia 14 |
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000 10000 mAh20000 mAh |
|
Debiutant roku 2023, bateria BASEUS Powerbank, to rozwiązanie ze średniej półki. Wykorzystuje akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 tys. mAh, z czego 12600 mAh można przenieść do bezpośrednio podłączonych gadżetów. W związku z tym model jest w stanie naładować nowoczesny tablet od 1,5 do 2 razy i do trzech (lub nawet 4 razy w przypadku iPhone'a) obecnych smartfonów z Androidem.
Przenośna bateria BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000 wyróżnia się obecnością dwukierunkowego portu USB C (i dołączonego kabla), który obsługuje technologię szybkiego ładowania Power Delivery 3.0 o mocy wyjściowej 30W. Oznacza to, że za pomocą powerbanku możesz nawet rozszerzyć autonomię kompatybilnych laptopów. Wyłącznie do zasilania urządzeń mobilnych dostępne są dwa porty USB A o wysokim prądzie (do 5 A) i obsługujące technologię Quick Charge 3.0, a także zastrzeżone technologie przyspieszonego ładowania od Huawei i Samsung. Dla wygody użytkowników model uzupełniono o wyświetlacz informacyjny pokazujący aktualny poziom naładowania power banku. Zwracamy również uwagę, że w sprzedaży jest powiązana młodsza wersja 10 000 mAh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000
Wszystkie ceny 25 →Baseus Adaman2 VOOC Edition Bank d PPAD080102 | 170 zł |
Baseus Adaman 2 20000mAh 30W czarny AK-MOB-BSUS-151 | 150 zł |
Powerbank BASEUS Adaman 2 20000mAh 30W Czarny | 143 zł |
Baseus Adaman2 powerbank z wyświetlaczem cyfrowym 20000mAh 30W 2 x USB / 1 | 158 zł |
Baseus Powerbank Baseus Adaman 2, 20000mAh, 30W, (biały) | 227 zł |
Modyfikacje BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000
Ceny na BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000 | od 136 zł | 7 oferty | ||
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000 | od 137 zł | 26 oferty |