Powerbank BASEUS Amblight 65W 30000
Wideo 2Zdjęcia 15 |
BASEUS Amblight 65W 30000 |
|
Potężny i wszechstronny powerbank o ogromnej pojemności 30000 mAh, stylowym designie i rozbudowanym zestawie portów pozwalających na przywracanie energii kilku urządzeniom jednocześnie. Niewątpliwą zaletą modelu była obsługa wielu standardów szybkiego ładowania, w tym Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, a także autorskich protokołów Huawei – Fast Charge i SuperCharge. Pozwala to zwielokrotnić przyspieszenie przywracania rezerw energii na urządzeniach obsługujących odpowiednią technologię.
Na przykład dzięki technologii Power Delivery warunkowy iPhone X może zostać naładowany o 50 procent w zaledwie 30 minut. Urządzenie ubrane jest w stylową obudowę o grubości 38 mm z okrągłym okienkiem informacyjnym u góry, na którym wyświetlane są informacje o aktualnym poziomie naładowania urządzenia, prądzie i napięciu. Sercem powerbanku BASEUS Amblight 65W 30000 jest akumulator Li-Pol o imponującej pojemności nominalnej 30000 mAh. Do ładowania urządzeń zewnętrznych dostępnych jest pięć złączy jednocześnie - trzy USB 2.0, jedno USB QC3.0 i jedno USB-C PD. Jednocześnie moc ładowania może osiągnąć 65 W, co pozwala na ładowanie m.in. laptopów (tylko przez złącze USB-C). Pełne przywrócenie rezerw energetycznych samego urządzenia zajmie około 3 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Amblight 65W 30000
Wszystkie ceny 39 →Baseus Power Bank Amblight Digital Display CUUU z Xiaobai Type-C do Type-C | 229 zł |
Baseus Amblight 30000mAh 4xUSB USB-C 65W biały AK-MOB-BSUS-101 | 229 zł |
Powerbank BASEUS Amblight 30000 mAh 65W Biały | 229 zł |
Powerbank BASEUS Amblight 30000 mAh 65W Czarny | 250 zł |
Baseus Powerbank Baseus Amblight 30000mAh, 4xUSB, USB-C, 65W (czarny) | 300 zł |
Na każdą okazję
Wydajna bateria BASEUS sprawdzi się niemal na każdą okazję, ponieważ pozwala naładować wiele różnych gadżetów: smartfony, smartwatche, inne urządzenia ubieralne, słuchawki bezprzewodowe, tablety, a nawet laptopy. Model ma dużą pojemność - 30 000 mAh przy realnej pojemności 18 000 mAh czyli 111 W*h. To wystarczy, aby w pełni naładować telefon 3-5 razy lub kilka razy naładować laptopa.
Kolejną cechą modelu jest duża liczba portów. W sumie jest ich 7: 3 złącza (microUSB, USB C i Apple Lightning) służą do ładowania samej baterii, 5 - do ładowania urządzeń mobilnych, czyli jeden port działa zarówno jako wejście, jak i wyjście. Tym samym bateria umożliwia jednoczesne ładowanie 5 gadżetów, a ładowanie pass-through pozwala na podłączenie Powerbanku do sieci i jednocześnie nie przerywanie ładowania innych urządzeń.
szybkie ładowanie
Power bank obsługuje szybkie ładowanie do 65 W i różne standardy, w tym Power Delivery oraz markowe protokoły chińskiej firmy Huawei (Fast Charge Protocol i SuperCharge Protocol). Dla jasnego przykładu producent podaje następujące wskaźniki: dzięki szybkiemu ładowaniu iPhone X ładuje się do 50% w zaledwie 30 minut, a pełne naładowanie Samsunga S20 zajmuje 57 minut. Pamiętaj jednak, że korzystając z protokołu Quick Charge, możesz jednocześnie ładować tylko dwa gadżety, podczas gdy maksymalna moc portu USB Type-C spada do 45 watów.
Sama bateria jest również ładowana za pomocą szybkiego ładowania 60 W. Dzięki temu nie trzeba go ładować przez całą noc: mimo dużej pojemności powerbank potrzebuje zaledwie 3 godzin przy gniazdku, aby w pełni uzupełnić swoje zapasy energii.
Biorąc pod uwagę dużą liczbę portów o różnych pojemnościach, informacyjny wyświetlacz LED pomoże Ci zrozumieć wszystkie wartości. Pokazuje aktualny poziom naładowania, prąd i napięcie, a mały przycisk na obudowie służy do przełączania wartości.
Duża pojemność w małym opakowaniu
Na szczególną uwagę zasługuje wygląd i wielkość baterii. Mimo imponującej pojemności nie jest zbyt duży, z łatwością mieści się w dłoni i waży 550 g. Oznacza to, że można go bezpiecznie zabrać ze sobą na wycieczki lub wędrówki na łonie natury, gdzie nie ma zwyczajowych warunków do ładowania gadżetów. Obudowa wykonana jest z dość wytrzymałego plastiku, producent dostaje solidną „piątkę” za montaż. A przy okazji też dla bezpieczeństwa: model ma 9 poziomów ochrony, w tym przed przeładowaniem, przegrzaniem, przeciążeniem, przepięciami i zwarciami.