Powerbank ANKER 737 Power Bank
Wideo 18Zdjęcia 5 |
ANKER 737 Power Bank |
|
Akumulator przenośny marki ANKER można sklasyfikować jako rozwiązanie na poziomie zaawansowanym. Jedną z głównych cech modelu jest obsługa zaktualizowanej wersji protokołu szybkiego ładowania - Power Delivery 3.1, w związku z czym moc szczytowa sięga 140 W (a odpowiadające im wartości można uzyskać przy zasilaniu zarówno podłączonych gadżety, na przykład laptopy i sam powerbank).
Podaje się, że np. 16-calowego MacBooka Pro można naładować do 50% w zaledwie 40 minut. Power Bank ANKER 737 jest wyposażony w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 24 000 mAh (89 Wh), z czego, biorąc pod uwagę straty konwersji, do mobilnych gadżetów można przenieść około 15,1 tys. mAh. To wystarczy, aby naładować co najmniej trzykrotnie do 100% smartfona z Androidem z obecnej linii lub prawie dwukrotnie - dużego tabletu.
W sumie model udostępnia trzy porty, w tym dwa USB C i jeden zwykły USB A (18W). Jednocześnie power bank może zasilać 3 urządzenia, a maksymalna moc nie spada, ale może osiągnąć 140 watów. Na szczególną uwagę zasługuje system ochrony przed przegrzaniem ActiveShield 2.0 oraz obecność wygodnego wyświetlacza z funkcją obracania ekranu, demonstracją parametrów zasilania, a nawet szacowanym czasem ładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANKER.
Kup ANKER 737 Power Bank
Wszystkie ceny 18 →Anker PowerCore 737 Powerbank 24 000 mAh zewnętrzna bateria z 3 portami mo | 598 zł |
Anker Powerbank 737 GaNPrime 140W PD 24 000 mAh AZANKUAP0000020 | 662 zł |
Anker 737 GaN Prime 140W PD 24000 mAh AK-MOB-ANKR-035 | 599 zł |
Powerbank ANKER 737 GaN Prime 24000 mAh 140W Czarny | 506 zł |
Anker Powerbank 737 GaNPrime 140W PD 24 000 mAh 95927 | 674 zł |