Powerbank ANKER 737 Power Bank
Відео 18Фото 5 |
ANKER 737 Power Bank |
|
Портативну батарею бренду ANKER можна зарахувати до рішень просунутого рівня. Однією з головних фішок моделі є підтримка оновленої версії протоколу швидкої зарядки - Power Delivery 3.1, у зв'язку з чим пікова потужність досягає 140 Вт (а відповідних значень можна досягти при живленні як підключених гаджетів, наприклад ноутбуків, так і самого повербанка). Заявлено, що, наприклад, 16-дюймовий MacBook Pro вдасться зарядити до 50% лише за 40 хвилин.
Powerbank-акумулятор ANKER 737 Power Bank оснащений літій-полімерною батареєю на 24 000 мАгод (89 Вт * год), з яких з урахуванням втрат на перетворення вдасться передати мобільним гаджетам близько 15.1 тисяч мАгод. Цього вистачить, щоб щонайменше тричі зарядити до 100% Android-смартфон актуальної лінійки або майже двічі – великий планшет. Загалом модель передбачає три порти, включаючи два USB-C та один звичайний USB A (на 18 Вт). Одночасно повербанк може живити енергією 3 пристрої, а максимальна потужність при цьому не просідає, а може досягати 140 Вт. На окрему згадку заслуговує система захисту від перегріву ActiveShield 2.0 і наявність зручного дисплея з функцією повороту екрана, демонстрацією потужних параметрів і навіть розрахункового часу зарядки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANKER.
Купити ANKER 737 Power Bank
Усі ціни 18 →Anker PowerCore 737 Powerbank 24 000 mAh zewnętrzna bateria z 3 portami mo | 598 zł |
Anker Powerbank 737 GaNPrime 140W PD 24 000 mAh AZANKUAP0000020 | 662 zł |
Anker 737 GaN Prime 140W PD 24000 mAh AK-MOB-ANKR-035 | 599 zł |
Powerbank ANKER 737 GaN Prime 24000 mAh 140W Czarny | 506 zł |
Anker Powerbank 737 GaNPrime 140W PD 24 000 mAh 95927 | 674 zł |