Powerbank Samsung EB-P3400XU
Фото 9 |
Samsung EB-P3400XU |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EB-P3400XU
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Eb-P3400Xuegeu Powerbank Biały 148 x 7 x 15 cm 210 g | 139 zł |
Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Be?owy - 10000 mAh | 229 zł |
Samsung EB-P3400XU 10000 mAh 25W 2xUSB-C beżowy AK-MOB-SAM-027 | 140 zł |
Powerbank SAMSUNG EB-P3400XUEGEU 10000mAh 25W Beżowy | 143 zł |
Powerbank SAMSUNG EB-P3400XUEGEU 10000mAh 25W Beżowy | 143 zł |
ще 11 пропозицій