Powerbank Samsung EB-P3400XU
Zdjęcia 9 |
Samsung EB-P3400XU |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EB-P3400XU
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Eb-P3400Xuegeu Powerbank Biały 148 x 7 x 15 cm 210 g | 126 zł |
Samsung EB-P3400XU 10000 mAh 25W 2xUSB-C beżowy AK-MOB-SAM-027 | 140 zł |
Powerbank SAMSUNG EB-P3400XUEGEU 10000mAh 25W Beżowy | 140 zł |
Powerbank Samsung EB-P3400XU 10000mAh Kremowy | 140 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →