Powerbank Hama PD10-HD Power Pack 10000
Zdjęcia 5 |
Hama PD10-HD Power Pack 10000 10000 mAh20000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama PD10-HD Power Pack 10000
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama Power Pack "PD10-HD" 10000 mAh Technologie szybkiego ładowania Power | 166 zł |
HAMA Powerbank HAMA PD10-HD 10000mAh 2x USB-A 1x USB-C Antracyt | 90 zł |
Hama PD10-HD Powerbank - Czarny - 10000 mAh | 170 zł |
Powerbank HAMA Power Pack PD10-HD 10000 mAh 5W Antracytowy | 100 zł |
Powerbank HAMA Power Pack PD10-HD 10000 mAh 5W Antracytowy | 100 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Hama PD10-HD Power Pack 10000
Ceny na Hama PD10-HD Power Pack 10000 |
---|---|---|---|---|
Hama PD10-HD Power Pack 10000 | od 90 zł | 11 oferty | ||
Hama PD20-HD Power Pack 20000 | od 130 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →