Powerbank Hama Supreme 10HD Power Pack 10000
Фото 8 |
Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 |
|
Надійний та елегантний powerbank-акумулятор середньої ємності з підтримкою технології прискореної зарядки Power Delivery та функцією одночасної зарядки трьох гаджетів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Відрізняється суворим та елегантним дизайном, який органічно впишеться в офісний стиль. Призначений для широкого кола користувачів, які бажають придбати компактну універсальну мобільну батарею для заряджання смартфонів будь-яких брендів.
Крім цього, PowerBank-акумулятор Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 здатний заряджати широкий асортимент сумісних гаджетів: портативну акустику, бездротові навушники, вейпи, плеєрів, екшн-камери, батареї дронів і т.п. Застосування такого пристрою дозволить залишатися на зв'язку в поїздках і відрядженнях, тобто. в умовах, коли використання мережних зарядних пристроїв утруднено.
Також буде корисним під час блекауту. Для підключення гаджетів передбачено два порти USB A і один USB C. Кожен порт може віддавати до 15 Вт потужності в режимі 3А/5В. Сумарна вихідна потужність за одночасного підключення двох пристроїв обмежена величиною 15 Вт. Для заряджання батареї використовуються роз'єми USB C та microUSB. Накопичуваної енергії достатньо для 1,2-1,5 зарядки типового сучасного смартфона. Powerbank-акумулятор оснащений повним комплексом захисних систем, включаючи захист від перезаряду-перерозряду, перегріву та короткого замикання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Купити Hama Supreme 10HD Power Pack 10000
Усі ціни 9 →HAMA Powerbank HAMA Supreme 10HD 10000mAh Szary | 85 zł |
Hama Supreme 10HD Powerbank - Czarny - 10000 mAh | 120 zł |
Hama Power Pack Supreme 10HD 10000mAh AK-MOB-HAM-062 | 110 zł |
Hama Power Pac Supreme 10HD 10000mAh Szary | 100 zł |
Powerbank HAMA Supreme 10HD, 10000 mAh | 93 zł |
Модификації Hama Supreme 10HD Power Pack 10000
Ціни на Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 |
---|---|---|---|---|
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 | від 55 zł | 10 пропозицій | ||
Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 | від 79 zł | 11 пропозицій | ||
Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 | від 120 zł | 10 пропозицій | ||
Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 | від 140 zł | 4 пропозиції |