Powerbank Hama PD10-HD Power Pack 10000
Фото 5 |
Hama PD10-HD Power Pack 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama PD10-HD Power Pack 10000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hama Power Pack "PD10-HD" 10000 mAh Technologie szybkiego ładowania Power | 101 zł |
HAMA Powerbank HAMA PD10-HD 10000mAh 2x USB-A 1x USB-C Antracyt | 90 zł |
Powerbank HAMA Power Pack PD10-HD 10000 mAh 5W Antracytowy | 100 zł |
Powerbank HAMA Power Pack PD10-HD 10000 mAh 5W Antracytowy 187261 | 100 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Hama PD10-HD Power Pack 10000
Ціни на Hama PD10-HD Power Pack 10000 |
---|---|---|---|---|
Hama PD10-HD Power Pack 10000 | від 90 zł | 10 пропозицій | ||
Hama PD20-HD Power Pack 20000 | від 130 zł | 13 пропозицій |