Powerbank ANKER PowerCore Sense 10000 PD
Фото 6 |
ANKER PowerCore Sense 10000 PD |
|
Портативний зарядний пристрій виробника ANKER позиціонується в якості одного з найтонших Powerbank акумуляторів на 10 000 мАгод. Товщина корпусу моделі становить 15 мм, що повинно позитивно відіб'ється на можливостях транспортування приладу. До фішок оформлення відноситься оригінальне світлодіодне кільце для індикації і тканинна обробка, завдяки якій ймовірність вислизання приладу з рук зводиться до мінімуму.
Робоча ємність павербанка ANKER PowerCore Sense 10000 PD становить 6 300 мАгод, чого, за запевненнями виробника, вистачить на дві повні зарядки Google Pixel або iPhone XS. Важливо, що заявлена підтримка зарядки низьким струмом, що повинно порадувати власників таких девайсів, як бездротові навушники, смартгодинник і фітнес-браслети. Підключити до літій-полімерної батареї вдасться до трьох пристроїв відразу, оскільки є два порти USB A і один USB-C (він використовується і для заповнення ємності самої АКБ). Тут підтримуються стандарти швидкої зарядки, але гранична передаючи потужність не перевищує 18 Вт (як на один, так і на три одночасно підключених девайса). Відзначимо також, що в комплект поставки входить дорожній чохол і кабель USB-C — USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANKER.
Купити ANKER PowerCore Sense 10000 PD
Anker PowerCore III Sense 10000 mAh Noir A1248G11 | 195 zł |
Anker Powerbank PowerCore III Sense 10000 mAh PD Czarny | 129 zł |
POWER BANK USB 10000MAH BLACK/POWERCORE SLIM A1247G11 ANKER W128561007 | 309 zł |
Anker PowerCore III Sense 10000mAh - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 199 zł |
Anker PowerCore Slim 10000mAh - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 159 zł |