Powerbank BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Фото 43 |
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Magnetic Mini Powerbank 20000 mAh 20 W fioletowy PPCX150005 | 249 zł |
Baseus Powerbank Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe (white) Powerbank - Bi | 214 zł |
Baseus Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe biały AK-MOB-BSUS-118 | 200 zł |
Baseus Powerbank Baseus Magnetic Mini 20000mAh 20W (niebieski) | 232 zł |
Baseus PPCX150002 Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe Overseas Edition Biał | 199 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Ціни на BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 | від 98 zł | 24 пропозиції | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 | від 130 zł | 116 пропозицій | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 | від 198 zł | 26 пропозицій |