Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 (PPAD020001)
Відео 1Фото 5 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus PPAD020101 Adaman Metal 40000mAh 22,5W Czarny | 259 zł |
PowerBank Adaman, Baseus 40000mAh, 3xUSB, USB-C 22,5W (czarny) | 260 zł |
Відеоогляди
Модификації BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000
Ціни на BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | від 78 zł | 12 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | від 97 zł | 37 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | від 129 zł | 1 пропозиція | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | від 120 zł | 19 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | від 118 zł | 10 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | від 259 zł | 3 пропозиції |