Powerbank BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000
Фото 23 |
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Портативна батарея марки BASEUS дебютувала у продажу у 2023 році та поповнила середньоціновий сегмент. Модель виконана у пластиковому корпусі та доповнена інформаційним дисплеєм, підтримує актуальні протоколи швидкої зарядки та оснащена двонаправленим портом USB-C. Останній не тільки комплектується дротом, а й може похвалитися високою вихідною потужністю 30 Вт, що серед іншого дозволить швидше, ніж за годину повністю зарядити.
Android-смартфони (з підтримкою таких потужних параметрів), а також може бути корисним для продовження автономності ноутбуків. Powerbank-акумулятор BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000 оснащений літій-полімерною батареєю ємністю 37 Вт*год, а з 10 тисяч мАгод реально передати підключеним пристроям вийде 5800 мАгод. Цього має вистачити на один цикл зарядки самого довготривалого смартфона або часткове заповнення ємності (близько 70%) планшета з великим дисплеєм. Також варто врахувати, що, крім Type-C, модель передбачає і пару звичайних USB A, кожен з яких сумісний з технологією Quick Charge 3.0 і забезпечує великий струм (до 5 А) і максимальну потужність 22.5 Вт на один пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000
Усі ціни 7 →Baseus Adaman2 10000mAh 30W biały AK-MOB-BSUS-137 | 140 zł |
Baseus PPAD080002 Adaman2 10000mAh 30W Biały | 139 zł |
Baseus Powerbank Adaman2 Z Wyświetlaczem Cyfrowym 2X Usb-A / 1X Usb-C 1000 | 148 zł |
Baseus PPAD080002 Adaman2 10000mAh 30W Biały | 140 zł |
Powerbank Baseus Adaman2 10000mAh, 2xUSB, USB-C 30W (biały) | 159 zł |
Powerbank Baseus Adaman2 10000mAh 30W (biały) | 177 zł |
Baseus Adaman2 Powerbank 30W 10000mAh White OS - darmowy odbiór w 22 miast | 139 zł |
Модификації BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000
Ціни на BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 10000 | від 139 zł | 7 пропозицій | ||
BASEUS Adaman2 Digital Display 30W 20000 | від 145 zł | 21 пропозиція |