Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Фото 13 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 |
|
Павербанк на 20 000 мАгод від бренду BASEUS можна віднести до рішень на стику початкового та середнього цінового сегмента. Тут використовується літій-полімерна батарея на 74 Вт*год, яка здатна передати мобільним гаджетам близько 12 000 мАгод, тобто двічі зарядити планшет із невеликою діагоналлю екрана або до 3 – 4 разів – сучасний смартфон. Набір портів моделі представлений двома USB A (з максимальною силою струму в 5 А) і одним USB-C, який може використовуватися як для живлення зовнішніх пристроїв, так і для зарядки самого Powerbank-акумулятора BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000.
Модель підтримує як Одночасну зарядку трьох девайсів, і наскрізну зарядку. Остання функція додасть зручності в експлуатації, і, як мінімум, дозволить обійтися в домашньому побуті без численних зарядних адаптерів. Модель сумісна з актуальними технологіями швидкої зарядки, включаючи Power Delivery 3.0, фірмові розробки Huawei та Samsung, а також здатна забезпечити потужність на виході 22.5 Вт при одному підключеному пристрої. З інших особливостей варто виділити наявність інформаційного дисплея, помірну вагу (440 грам), наявність у продажу різних колірних варіацій (чорної, білої, синьої та фіолетової).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Усі ціни 55 →Baseus Power Bank Pro z cyfrowym wyświetlaczem szybkie ładowanie UUC z USB | 173 zł |
Baseus Powerbank Bipow Pro 20000mAh 2xUSB USB-C 22.5W (white) Powerbank - | 151 zł |
Baseus Bipow Pro 20000mAh 2xUSB USB-C 22.5W fioletowy AK-MOB-BSUS-169 | 180 zł |
Powerbank BASEUS Bipow Pro PPBD2 20000mAh 22.5W Fioletowy | 141 zł |
Powerbank BASEUS Bipow Pro PPBD2 20000mAh 22.5W Fioletowy | 141 zł |
Модификації BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Ціни на BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | від 84 zł | 117 пропозицій | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 94 zł | 49 пропозицій | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | від 134 zł | 58 пропозицій |