Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Фото 17 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 |
|
Портативний акумулятор BASEUS можна віднести до рішень початкового цінового сегмента. Серцем моделі є літій-полімерна батарея ємністю 10 000 мАгод, причому реально «передати» мобільним пристроям з урахуванням втрат вийде 58% від цього обсягу, тобто 5 800 мАгод. А це означає, що можна приблизно двічі зарядити iPhone актуального модельного ряду або один раз майже будь-який Android-смартфон або планшет з екраном 8 або 9 дюймів.
АКБ захована в пластиковий корпус розміром 132x62x20 мм і доповнена інфо-дисплеєм, де демонструється поточний рівень заряду самого повербанка. Powerbank-акумулятор BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 оснащений портом USB-C (працює на "вхід" і "вихід") і парою роз'ємів USB A з максимальним струмом 5 А. Модель підтримує актуальні протоколи швидкої зарядки, у тому числі Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0 здатна передавати до 20 Вт при одному підключеному гаджеті. З інших особливостей варто виділити підтримку наскрізної зарядки, наявність в комплекті постачання дроту з USB-C, а також наявність у продажу версій у різному забарвленні (від чорного до фіолетового).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Усі ціни 100 →Baseus POWERBANK BIPOW PRO 10000 mAh 2 x USB USB-C PPBD040105 | 142 zł |
Baseus Powerbank Bipow Pro 10000mAh 2xUSB USB-C 20W (purple) Powerbank - F | 127 zł |
Bateria Power Bank Baseus Usb-C Usb-A 20W 10000Mah | 110 zł |
Baseus Bipow Pro 10000 mAh, 2xUSB USB-C, 20W czarny AK-MOB-BSUS-064 | 100 zł |
Powerbank BASEUS Bipow Pro 10000mAh 20W Biały | 101 zł |
Модификації BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000
Ціни на BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | від 84 zł | 111 пропозицій | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 95 zł | 51 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | від 134 zł | 60 пропозицій |