Powerbank BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Фото 23 |
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000 mAh 20 W fioletowy P10022107513-00 | 130 zł |
Baseus Magnetic Mini 5000mAh 20W (niebieski) AK-MOB-BSUS-148 | 98 zł |
Baseus Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh 20W (fioletowy) | 115 zł |
Powerbank Baseus Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh 20W (czarny) | 98 zł |
Baseus Power Bank Bezprzewodowy Indukcyjny 5000mAh 20W Usb-c Mini Powerban | 119 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Ціни на BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 | від 98 zł | 23 пропозиції | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 | від 130 zł | 113 пропозицій | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 | від 198 zł | 26 пропозицій |