Powerbank BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Відео 6Фото 4 |
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 6000 мАгод10000 мАгод |
|
Компактний повербанк у корпусі з розмірами 97x64x15 мм і вагою всього лише 140 г, що зберігає оптимальний запас енергії для комфортного повсякденного використання. Відмінна риса моделі - наявність на спинці зони для бездротової зарядки гаджетів потужністю до 15 Вт. Причому не рядовий, а із вбудованою магнітною каблучкою MagSafe, яка застосовується в сучасних смартфонах від Apple (починаючи з iPhone 12 і новіше).
Фізичний зарядний роз'єм в конструкції повербанка - це один-єдиний USB type C з вихідною потужністю 20 Вт (за протоколом Poweer Delivery) і вхідною потужністю трохи менше (18 Вт). Літій-полімерна батарея всередині BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 видає на підключені гаджети до 3500 мАгод реальної накопиченої ємності. Умовний iPhone можна зарядити від Powerbank-акумулятора один повноцінний раз, Android-апарату продовжується термін автономної роботи. Безпечну зарядку девайсів гарантує система багаторівневого захисту, що дозволяє уникнути багатьох серйозних проблем під час експлуатації повербанку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Усі ціни 31 →Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000 mAh 20 W biały P10022107223-00 | 100 zł |
Baseus Magnetic Mini 5000mAh 20W (biały) AK-MOB-BSUS-145 | 100 zł |
Baseus Magnetic Mini | Power Bank 5000mAh 20W z ładowaniem bezprzewodowym | 130 zł |
Baseus Powerbank Baseus Magnetic Mini 6000mAh 20W (niebieski) | 169 zł |
Baseus Powerbank magnetyczny Baseus Magnetic Mini 6000mAh 20W MagSafe (róż | 189 zł |
Модификації BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Ціни на BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 | від 100 zł | 32 пропозиції | ||
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 | від 167 zł | 4 пропозиції |