Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 (PPIMDA-C0A)
Відео 1Фото 12 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Powerbank Adaman Metal 20000 mAh 225 W czarny PPAD070101 | 120 zł |
Baseus Adaman Metal, 20000mAh, 22.5W (czarny) AK-MOB-BSUS-127 | 120 zł |
Powerbank BASEUS Adaman 20000mAh 22.5W Czarny PPAD070101 | 120 zł |
Baseus Adaman | Power Bank 20000mAh Quick Charge 3.0 Power Delivery 3.0 SC | 129 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000
Ціни на BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | від 78 zł | 12 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | від 97 zł | 36 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | від 120 zł | 18 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | від 118 zł | 10 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | від 259 zł | 3 пропозиції |