Powerbank BASEUS Bipow 15W 30000
Фото 18 |
BASEUS Bipow 15W 30000 |
|
Універсальний, стильний та порівняно компактний powerbank-акумулятор з відмінним запасом ємності, невеликим, але зручним цифровим дисплеєм, а також розширеним набором портів для підключення. Так, девайс може похвалитися двома роз'ємами для власної підзарядки (microUSB, USB-C), а також трьома для підзарядки зовнішніх пристроїв (два USB-А і один USB-C). При цьому сам USB-C роз'єм універсальний і може використовуватися в обох сценаріях.
Модель одягнена в корпус з матового пластику товщиною 42 мм і має в своєму розпорядженні інформативний цифровий дисплей у верхній частині, на якому завжди відображається поточний рівень заряду. Powerbank BASEUS Bipow 15W 30000 може похвалитися вражаючою ємністю батареї на рівні 30000 мАгод (реальна ємність 18900 мАгод), підтримує технологію заряджання потужністю 15 Вт, а також може заряджати до трьох різних девайсів одночасно.
Фірмова інтелектуальна система управління автоматично підбирає необхідну напругу кожного конкретного девайса. Також виробник подбав про багатофункціональну систему захисту, яка передбачає захист від перевантаження, перегріву, перезарядки, коротких замикань та ін. Для повного заповнення енергетичних запасів пристрою необхідно 14,5 години за умови використання зарядного адаптера з підтримкою Quick Charge 3.0 та потужністю 18 Вт роз'єм USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow 15W 30000
Усі ціни 48 →Baseus Power Bank Bipow z wyświetlaczem cyfrowym szybkie ładowanie CUU z U | 120 zł |
Baseus Bipow 30000mAh 2xUSB USB-C 15W czarny AK-MOB-BSUS-107 | 120 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD30K 30000mAh 20W Czarny | 131 zł |
Baseus Bipow Digital Display | Power Bank 30000mAh 15W Power Delivery USB | 159 zł |
Модификації BASEUS Bipow 15W 30000
Ціни на BASEUS Bipow 15W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 15W 10000 | від 62 zł | 42 пропозиції | ||
BASEUS Bipow 15W 20000 | від 70 zł | 51 пропозиція | ||
BASEUS Bipow 15W 30000 | від 120 zł | 53 пропозиції |