Powerbank BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000 (PPQD020105)
Відео 2Фото 15 |
BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000 10000 мАгод 20 Вт 10000 мАгод 22.5 Вт |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000
Усі ціни 50 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank Baseus Qpow Pro z kablem USB-C Cable USB-C USB 10000 mAh 225 W f | 147 zł |
BASEUS Powerbank Baseus Qpow P | 119 zł |
Baseus Qpow Pro z kablem USB-C USB-C USB 10000 mAh 22.5W niebieski AK-MOB- | 120 zł |
Powerbank BASEUS Qpow Pro 10000 mAh 22.5W Czarny | 109 zł |
Baseus Qpow Pro | Power Bank 10000mAh PD 22.5W QC3.0 z kablem USB-C PPQD02 | 119 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Qpow Pro Digital Display 20W 10000 | від 99 zł | 29 пропозицій | ||
BASEUS Qpow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 60 zł | 56 пропозицій |