Powerbank BASEUS Bipow 15W 10000
Фото 9 |
BASEUS Bipow 15W 10000 |
|
Компактний, елегантний та універсальний powerbank-акумулятор ємністю 10000 мАгод, що дозволяє відновлювати запаси енергії одразу для трьох приладів одночасно. Модель одягнена в стильний корпус із матового пластику, має товщину 17 мм і вагу 248 г, завдяки чому її легко і просто можна носити із собою. У верхній частині корпусу передбачено цифровий дисплей з глянцевим покриттям, на який виводиться поточний рівень заряду пристрою.
В арсеналі powerbank'а BASEUS Bipow 15W 10000 передбачений досить широкий набір інтерфейсів: два (microUSB і USB-C) використовуються для зарядки самого пристрою, а три (USB С і два USB A) - для заряджання зовнішніх девайсів. При цьому максимальна потужність заряджання становить 15 Вт при струмі 3А. Сам виробник каже, що ємності девайса цілком достатньо для того, щоб два з половиною рази зарядити умовний iPhone X або до двох разів Mi9.
Модель сумісна з пристроями на iOS, Android чи WindowsPhone. Також підтримає працездатність bluetooth-гарнітур/навушників/колонок, розумного годинника, фітнес-браслетів, GPS-навігаторів, букридерів, екшн-камер та інших гаджетів. Для підвищення безпеки експлуатації виробником передбачена багатоступінчаста система захисту, що включає захист від перегріву, перевантаження по силі струму, різних перенапруг, коротких замикань та ін.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow 15W 10000
Усі ціни 36 →Baseus Powerbank Bipow 1000mAh 2xUSB USB-C 15W biały PPDML-I02 | 174 zł |
Powerbank Baseus Bipow 15W 10000mAh Black | 159 zł |
Baseus Bipow 10000mAh 2xUSB USB-C 15W biały AK-MOB-BSUS-103 | 69 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-I02 10000mAh 15W Biały | 90 zł |
BASEUS POWER BANK 10000MAH 3X USB USB-C PD 15W QC | 90 zł |
Модификації BASEUS Bipow 15W 10000
Ціни на BASEUS Bipow 15W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 15W 10000 | від 69 zł | 41 пропозиція | ||
BASEUS Bipow 15W 20000 | від 78 zł | 56 пропозицій | ||
BASEUS Bipow 15W 30000 | від 119 zł | 56 пропозицій |