Powerbank BASEUS Bipow 15W 10000
Zdjęcia 9 |
BASEUS Bipow 15W 10000 |
|
Kompaktowy, elegancki i wszechstronny powerbank 10 000 mAh, który pozwala odnowić zapasy energii nawet trzem urządzeniom jednocześnie. Model ubrany jest w stylowe etui wykonane z matowego plastiku, ma grubość 17 mm i wagę 248 g, dzięki czemu jest łatwy i łatwy do przenoszenia. W górnej części obudowy znajduje się cyfrowy wyświetlacz o błyszczącym wykończeniu, na którym wyświetlany jest aktualny poziom naładowania urządzenia.
Arsenał powerbanku BASEUS Bipow 15W 10000 posiada dość rozbudowany zestaw interfejsów: dwa (microUSB i USB C) służą do ładowania samego urządzenia, a trzy (USB C i dwa USB A) służą do ładowania urządzeń zewnętrznych. Jednocześnie maksymalna moc ładowania to 15 W przy prądzie 3A. Sam producent twierdzi, że pojemność urządzenia wystarczy, by warunkowo naładować iPhone’a X dwa i pół raza lub Mi9 nawet dwa razy.
Model jest kompatybilny z urządzeniami iOS, Android lub Windows Phone. Będzie również wspierać wydajność zestawów słuchawkowych / słuchawek / głośników bluetooth, inteligentnych zegarków, bransoletek fitness, nawigatorów GPS, czytników książek, kamer akcji i innych gadżetów. Dla poprawy bezpieczeństwa pracy producent zapewnia wielostopniowy system ochrony, obejmujący ochronę przed przegrzaniem, przetężeniem, różnymi przepięciami, zwarciami itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bipow 15W 10000
Wszystkie ceny 36 →Baseus Bipow Power Bank 10000mAh 15W - Black PPBD050001 | 79 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-I02 10000mAh 15W Biały | 90 zł |
Baseus Bipow 10000mAh 2xUSB USB-C 15W biały AK-MOB-BSUS-103 | 67 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-I02 10000mAh 15W Biały | 90 zł |
BASEUS POWER BANK 10000MAH 3X USB USB-C PD 15W QC | 90 zł |
Modyfikacje BASEUS Bipow 15W 10000
Ceny na BASEUS Bipow 15W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 15W 10000 | od 62 zł | 40 oferty | ||
BASEUS Bipow 15W 20000 | od 70 zł | 50 oferty | ||
BASEUS Bipow 15W 30000 | od 120 zł | 51 oferta |