Powerbank BASEUS Magnetic Mini 30W 10000 (P1002210B113-00)
Відео 1Фото 23 |
BASEUS Magnetic Mini 30W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Magnetic Mini 30W 10000
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank Baseus Bipow MagSafe 10000mah 30w Negro P1002210B113-00 | 209 zł |
Baseus Magnetic Mini | Power Bank 10000mAh 30W USB-C z ładowaniem bezprzew | 219 zł |
Baseus Powerbank magnetyczny Baseus Magnetic Mini 10000mAh 30W MagSafe (żó | 206 zł |
Baseus P1002210BY23-00 Magnetic Mini 10000mAh 30W MagSafe z kablem USB-C Ż | 189 zł |
BASEUS MAGNETYCZNY POWERBANK 10000MAH ŁADOWANIE INDUKCYJNE 30W MAGSAFE | 172 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди