Powerbank Joyroom JR-L007
Відео 3Фото 10 |
Joyroom JR-L007 10000 мАгод Lightning 10000 мАгод USB C |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-L007
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Joyroom Icy Series JR-L007 10000mAh z MagSafe 22.5W z kablem Lightning cza | 130 zł |
Powerbank Joyroom JR-L007 10000mAh Czarny | 159 zł |
Joyroom Powerbank Indukcyjny 10000Mah Icy Series 22.5W Z Wbudowanym Kablem | 148 zł |
Joyroom powerbank indukcyjny 10000mAh Icy Series 22.5W z wbudowanym kablem | 176 zł |
JoyRoom 10000mAh Icy Series 22.5W czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i | 170 zł |
Відеоогляди
Модификації Joyroom JR-L007
Ціни на Joyroom JR-L007 |
---|---|---|---|---|
Joyroom JR-L007 | від 130 zł | 6 пропозицій | ||
Joyroom JR-L006 | від 120 zł | 3 пропозиції |