Powerbank Joyroom JR-L012
Фото 19 |
Joyroom JR-L012 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-L012
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank Joyroom JR-L012 Colorful 10000mAh 225W biały JR-L012White | 180 zł |
Joyroom JR-L012 10000mAh Colorful Series 22.5W z 2 wbudowanymi kablami USB | 94 zł |
Powerbank Joyroom JR-L012 10000mAh Różowy | 121 zł |
Powerbank Joyroom JR-L012 Colorful Series 10000mAh 22.5W + 2 kable USB-C + | 100 zł |
Joyroom powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W z 2 wbudowanymi kablami U | 107 zł |