Powerbank Joyroom JR-L003 22.5W Lightning
Фото 4 |
Joyroom JR-L003 22.5W Lightning 10000 мАгод Lightning 10000 мАгод USB C |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-L003 22.5W Lightning
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerbank Joyroom JR-L003 Jelly 10000mAh Lightning 225 W czarny JR-L003LB | 130 zł |
Joyroom Jelly Series JR-L003 10000mAh 22.5W z wbudowanym kablem Lightning | 91 zł |
Powerbank Joyroom JR-L003 10000mAh Niebieski | 118 zł |
Joyroom Powerbank 10000Mah Jelly Series 22.5W Z Wbudowanym Kablem Lightnin | 143 zł |
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W z wbudowanym kablem Lightnin | 124 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Joyroom JR-L003 22.5W Lightning
Ціни на Joyroom JR-L003 22.5W Lightning |
---|---|---|---|---|
Joyroom JR-L003 22.5W Lightning | від 91 zł | 20 пропозицій | ||
Joyroom JR-L003 22.5W Type C | від 88 zł | 25 пропозицій |