Powerbank Joyroom JR-W020
Фото 11 |
Joyroom JR-W020 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-W020
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JOYROOM JR-W020 MINI MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS POWER BANK 10000MAH BLACK S | 152 zł |
Joyroom JR-W020 10000mAh 20W Power Delivery MagSafe biały AK-MOB-JYRM-065 | 110 zł |
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini Magnetic MagSafe Wireless 10000mAh Biały | 167 zł |
Mini Powerbank Qi 10000mAh Joyroom JR-W020 z MagSafe czarny | 216 zł |
Powerbank 15W 10000mAh USB-C + USB MagSafe Joyroom JR-W020 czarny | 147 zł |
ще 5 пропозицій