Powerbank Joyroom JR-PBC06
Фото 14 |
Joyroom JR-PBC06 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-PBC06
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Joyroom JR-PBC06 z wbudowanymi kablami USB-C / Lightning 30W 10000mAh - bi | 140 zł |
Joyroom Powerbank 30W 10000Mah Z Wbudowanymi Kablami Lightning I Usb-C | 165 zł |
Joyroom JR-PBC06 z wbudowanymi kablami USB-C / Lightning 30W 10000mAh - fi | 140 zł |
Joyroom JR-PBC06 z wbudowanymi kablami USB-C / Lightning 30W 10000mAh - cz | 140 zł |
Joyroom Mini Powerbank Z Wbudowanymi Kablami Jr-Pbc06 30W 10000Mah | 153 zł |