Powerbank BASEUS Comet 22.5W 10000
Відео 1Фото 27 |
BASEUS Comet 22.5W 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Comet 22.5W 10000
Усі ціни 28 →Powerbank Baseus Comet 10000mAh 225W biały PPMD020002 | 140 zł |
Baseus Powerbank Comet 10000mAh 22.5W (white) Powerbank - Bia?y - 10000 mA | 160 zł |
Baseus Comet 10000mAh USB do USB-C, 22.5W (niebieski) AK-MOB-BSUS-134 | 140 zł |
Baseus PPMD020005 Comet 10000mAh 22,5W Fioletowy | 160 zł |
Baseus Powerbank Baseus Comet 10000mAh 22.5W (biały) | 159 zł |
Універсальне рішення від BASEUS
BASEUS Comet 22.5W 10000 – це універсальне рішення для швидкої та зручної зарядки мобільних пристроїв. Оснащений двома вбудованими кабелями (Type C та Lightning) та додатковими портами (USB A та двонаправлений USB C), цей повербанк задовольнить потреби більшості користувачів.
Інтегрований інфо-дисплей та інтелектуальна кнопка управління роблять використання повербанку максимально зручним та інформативним.
Швидка зарядка та компактні розміри
За рахунок підтримки різних стандартів швидкої зарядки, включаючи Power Delivery, Adaptive Fast Charging та SuperCharge Protocol, BASEUS Comet гарантує ефективне підживлення пристроїв. Вихідна потужність вражає – до 20 Вт для Lightning та 22.5 Вт для USB C, що забезпечує швидку зарядку без тривалого очікування.
З ємністю в 10000 мАгод і реальною вихідною потужністю в 6300 мАгод, BASEUS Comet 22.5W 10000 є ідеальним поєднанням розміру, ємності і потужності, роблячи його відмінним вибором для щоденного використання.
Модификації BASEUS Comet 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Comet 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Comet 22.5W 10000 | від 131 zł | 28 пропозицій | ||
BASEUS Comet 22.5W 20000 | від 160 zł | 23 пропозиції |