Powerbank BASEUS Bipow 20W 30000
Фото 10 |
BASEUS Bipow 20W 30000 |
|
Портативна батарея торгової марки BASEUS — це рішення середнього цінового сегмента, призначене для живлення енергією мобільних пристроїв далеко від розетки. Модель виконана в пластиковому корпусі товщиною 42 мм, важить близько 650 грамів і передбачає четвірку портів, три з яких дозволяють заряджати підключені гаджети. Так, у розпорядженні користувачів є два USB A c функцією швидкої зарядки і двонаправлений Type C.
Powerbank-акумулятор BASEUS Bipow 20W 30000 базується на літій-полімерній батареї ємністю 30 000 мАгод, з яких реально передати підключеним девайсам 18000 мАгод. Цього вистачить, наприклад, щоб до 4 разів зарядити Android-смартфон або щонайменше двічі планшет з великим екраном. Завдяки протоколам швидкої зарядки максимальна вихідна потужність при одному підключеному пристрої здатна досягати 20 Вт, але якщо одночасно живити кілька гаджетів, значення просяде до 15 Вт. На окрему згадку заслуговує наявність дисплея, наскрізної зарядки та комплектного дроту microUSB. Також варто враховувати, що у продажу зустрічаються споріднені версії моделі з батареєю меншої ємності, а саме на 20 та 10 тисяч мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow 20W 30000
Усі ціни 39 →Baseus Power Bank Bipow z wyświetlaczem cyfrowym szybkie ładowanie CUU z U | 140 zł |
Baseus Bipow Powerbank - Bia?y - 30000 mAh | 158 zł |
Baseus Bipow 30000mAh 2xUSB USB-C 20W czarny AK-MOB-BSUS-099 | 140 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-NO2 30000mAh 20W Biały | 131 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-NO2 30000mAh 20W Biały | 131 zł |
Модификації BASEUS Bipow 20W 30000
Ціни на BASEUS Bipow 20W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 20W 10000 | від 64 zł | 44 пропозиції | ||
BASEUS Bipow 20W 20000 | від 68 zł | 58 пропозицій | ||
BASEUS Bipow 20W 30000 | від 119 zł | 43 пропозиції |