Powerbank BASEUS Bipow 20W 30000
Zdjęcia 10 |
BASEUS Bipow 20W 30000 |
|
Przenośna bateria marki BASEUS to rozwiązanie ze średniej półki przeznaczone do zasilania urządzeń mobilnych z dala od gniazdka ściennego. Model jest wykonany w plastikowej obudowie o grubości 42 mm, waży około 650 gramów i zapewnia cztery porty, z których trzy umożliwiają ładowanie podłączonych gadżetów. Do dyspozycji użytkowników są więc dwa USB A z funkcją szybkiego ładowania oraz dwukierunkowe typu C.
Bateria powerbanku BASEUS Bipow 20W 30000 bazuje na akumulatorze litowo-polimerowym o pojemności 30 000 mAh, z czego 18 000 mAh faktycznie zostanie przeniesione do podłączonych urządzeń. To wystarczy na przykład do 4-krotnego naładowania smartfona z Androidem lub przynajmniej 2-krotnego naładowania tabletu z dużym ekranem. Dzięki protokołom szybkiego ładowania maksymalna moc wyjściowa z jednego podłączonego urządzenia może osiągnąć 20 watów, ale jeśli jednocześnie zasilasz kilka gadżetów, wartość spadnie do 15 watów. Na szczególną uwagę zasługuje obecność wyświetlacza, przelotowego ładowania i kompletnego kabla microUSB. Warto też wziąć pod uwagę, że w sprzedaży dostępne są pokrewne wersje modelu z baterią o mniejszej pojemności, czyli 20 i 10 tys. mAh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bipow 20W 30000
Wszystkie ceny 40 →Baseus Power Bank Bipow z wyświetlaczem cyfrowym szybkie ładowanie CUU z U | 140 zł |
Baseus Bipow Powerbank - Czarny - 30000 mAh | 184 zł |
Baseus Bipow 30000mAh, 2xUSB, USB-C, 20W (biały) AK-MOB-BSUS-128 | 120 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPDML-NO2 30000mAh 20W Biały | 131 zł |
Baseus Powerbank Baseus Bipow 30000mAh, 2xUSB, USB-C, 20W (biały) | 169 zł |
Modyfikacje BASEUS Bipow 20W 30000
Ceny na BASEUS Bipow 20W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 20W 10000 | od 64 zł | 42 oferty | ||
BASEUS Bipow 20W 20000 | od 68 zł | 56 oferty | ||
BASEUS Bipow 20W 30000 | od 119 zł | 46 oferty |