Powerbank BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Zdjęcia 23 |
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000 mAh 20 W fioletowy P10022107513-00 | 130 zł |
Baseus Magnetic Mini 5000mAh 20W (niebieski) AK-MOB-BSUS-148 | 98 zł |
Baseus Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh 20W (fioletowy) | 115 zł |
Powerbank Baseus Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh 20W (czarny) | 98 zł |
Baseus Power Bank Bezprzewodowy Indukcyjny 5000mAh 20W Usb-c Mini Powerban | 119 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje BASEUS Magnetic Mini 20W 5000
Ceny na BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 | od 98 zł | 23 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 | od 130 zł | 113 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 | od 198 zł | 26 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →