Powerbank BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Zdjęcia 43 |
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Magnetic Mini Powerbank 20000 mAh 20 W fioletowy PPCX150005 | 249 zł |
Baseus Powerbank Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe (white) Powerbank - Bi | 214 zł |
Baseus Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe biały AK-MOB-BSUS-118 | 200 zł |
Baseus PPCX150005 Magnetic Mini 20000mAh 20W MagSafe Overseas Edition Fiol | 229 zł |
Baseus Powerbank Baseus Magnetic Mini 20000mAh 20W (niebieski) | 232 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje BASEUS Magnetic Mini 20W 20000
Ceny na BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Mini 20W 5000 | od 98 zł | 23 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 10000 | od 130 zł | 113 oferty | ||
BASEUS Magnetic Mini 20W 20000 | od 198 zł | 26 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →