Powerbank BASEUS Bipow 20W 20000
Zdjęcia 10 |
BASEUS Bipow 20W 20000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bipow 20W 20000
Wszystkie ceny 53 →Baseus Powerbank Bipow 20000 mAh 20 W biały PPBD050302 | 90 zł |
Baseus Digital Display 20W Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 159 zł |
Baseus Bipow 20000mAh 2xUSB USB-C 20W czarny AK-MOB-BSUS-098 | 97 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD20K 20000mAh 20W Czarny | 148 zł |
Powerbank BASEUS Bipow PPBD20K 20000mAh 20W Czarny | 148 zł |
Co najmniej 4 opłaty za iPhone'a
Wersja 20 tys. mAh powerbanku Bipow jest standardowo pozycjonowana przez markę BASEUS wraz z modelem 10 tys. mAh lite oraz odmianą o dużej pojemności - Bipow 20W 30000. Dodatkowo oferowane do sprzedaży baterie różnią się konstrukcją - są występują w kolorze białym i czarnym.
BASEUS Bipow 20W 20000 waży ok. 450 g i ma 3 cm grubości, przy czym nominalna pojemność 12 tys mAh powinna wystarczyć na ok. 4 ładowania iPhone'a 11 lub 12, a także na 2-3 cykle doładowania pojemność smartfonów z Androidem z najbardziej „ciężkimi” bateriami.
4 porty i różne protokoły szybkiego ładowania
Power bank wyposażony jest w 4 porty. Na wyjściu działa tylko para USB A z obsługą protokołu Quick Charge 3.0, a na wejściu microUSB. Jest też nowoczesne „dwukierunkowe” USB C z Power Delivery 3.0. Na nim moc sięga 20 W, co pozwoli np. uzupełnić do 50% pojemności baterii iPhone'a w 30 minut.
Istnieje wsparcie dla innych standardów szybkiego ładowania, w tym Huawei SuperCharge Protocol czy Samsung Adaptive Fast Charging, co jest ważne dla posiadaczy urządzeń mobilnych tych popularnych marek.
3 urządzenia na raz
Do BASEUS Bipow 20W 20000 można podłączyć jednocześnie do 3 urządzeń, w tym tych, które wymagają niskiego prądu (słuchawki, smartwatche itp.) Jednak w tym scenariuszu łączna moc dla wszystkich portów zostaje zmniejszona do 15 watów . Wygodny wyświetlacz, który pokazuje aktualny ładunek modelu, siłę prądu oraz napięcie pomaga śledzić pracę.
Sam proces ładowania powerbanku zajmie sporo czasu – od 6 godzin. W tym celu do zestawu dołączony jest kabel z microUSB. Oczywiście lepiej byłoby włączyć USB C, ale nawet z nim moc wejściowa nie przekracza 18 watów.
BASEUS Bipow 20W 20000 to porządny power bank, jeśli interesują Cię przede wszystkim szybkie ładowanie smartfonów.
Modyfikacje BASEUS Bipow 20W 20000
Ceny na BASEUS Bipow 20W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow 20W 10000 | od 64 zł | 44 oferty | ||
BASEUS Bipow 20W 20000 | od 68 zł | 58 oferty | ||
BASEUS Bipow 20W 30000 | od 119 zł | 43 oferty |