Powerbank Navitel PWR20 MX
Zdjęcia 21 |
Navitel PWR20 MX 10000 mAh20000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Navitel PWR20 MX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank NAVITEL PWR20 MX 20000 mAh 18W Biały | 130 zł |
Powerbank NAVITEL PWR20 MX 20000 mAh 18W Zielony | 130 zł |
Powerbank NAVITEL PWR20 MX 20000 mAh 18W Zielony | 130 zł |
Modyfikacje Navitel PWR20 MX
Ceny na Navitel PWR20 MX |
---|---|---|---|---|
Navitel PWR10 MX | od 100 zł | 12 oferty | ||
Navitel PWR20 MX | od 130 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →